مشاهده پست

سه شنبه 6 اسفند 1398-8:47

سرور ضعیف شرکت مبین سرمایه

مشکل سیستم در درخواست اولیه صبح برای اوردر

در زمان معین شده یعنی ساعت 8:30 دقیقه که تمام کارگزارییها درخواست اوردر میدهند این کارگزاری هنوز عقبه و زمان درخواست فقط eror  نشون میده و بعد از 4 دقیقه از 8:30 تازه شروع به کار می کنه خیلی جالبه که کارگزاریهایی که دوستان دیگر دارن سر تایم درخواست خودشونو می تونن ارائه بدهند این مشکل بارها تکرارشده

45
مهری  میرجلیلی
من هم به این مشکل برخورد کردم.
مهری میرجلیلی سه شنبه 6 اسفند 1398-8:51 9 پاسخ
مرتضی  آل مختار
سلام بنده هم با همین مشکل روبرو هستم
مرتضی آل مختار سه شنبه 6 اسفند 1398-8:54 7 پاسخ
مرتضی  آل مختار
ایشالا دوستان در کارگزاری فکری بکنند
مرتضی آل مختار سه شنبه 6 اسفند 1398-8:55 5 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
تازمانی که هیچ کسی به این موضوع اعتراضی نداشته باشه همچنان روال قبل رو پیش میگیرند. ممنون از همراهی شما دوست عزیز
حمید رضا زارع سروی چهار شنبه 7 اسفند 1398-7:59 5 پاسخ
امین  مهاجری
برای من هم اتفاق افتاد لطفا این مشکل و حل کنید تا مجبور نشیم کارگزاری و عوض کنیم تشکر
امین مهاجری سه شنبه 6 اسفند 1398-8:53 6 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
تازمانی که هیچ کسی به این موضوع اعتراضی نداشته باشه همچنان روال قبل رو پیش میگیرند. ممنون از همراهی شما دوست عزیز
حمید رضا زارع سروی چهار شنبه 7 اسفند 1398-8:0 4 پاسخ
حسین  گودرزی
احتمالا بنده نیز کارگزاری رو عوض کنم متاسفانه همین مشکل برای بنده رخ داده
حسین گودرزی سه شنبه 6 اسفند 1398-8:56 7 پاسخ
یعقوب  صادق پور
من هم همین مشگل رادارم تازه وقتس رفرش میکنی کلا خارج میشه ازصفحه انلاین
یعقوب صادق پور سه شنبه 6 اسفند 1398-9:5 6 پاسخ
محمد  عباسی نیسیانی
این مشکل برای من هم اتفاق افتاده دقیقا سر تایم 8:30:00 سفارش خرید زدم حدودا یک دقیقه بعد سفارش ثبت شد لطفا پیگیری کنید تا حقوق مشتریان کارگزاری ضایع نشود، در نهایت به ضرر کارگزاری می شود
محمد عباسی نیسیانی سه شنبه 6 اسفند 1398-9:8 6 پاسخ
نادر  غلامی
منم این مشکل دارم
نادر غلامی سه شنبه 6 اسفند 1398-9:21 4 پاسخ
احمد  سلیمانی منش
بادرود لطفا فکری بکنبد در صورت تکرار مجبور به ترک کارگزاری هستم
احمد سلیمانی منش سه شنبه 6 اسفند 1398-9:39 5 پاسخ
پوریا  نصیری پور
منم این مشکل رو دارم هر چی هم پشت سر هم و سریع بزنم نهایت ۲۰۰۰ام میشم
پوریا نصیری پور سه شنبه 6 اسفند 1398-10:0 7 پاسخ
غلامرضا   ایسوند
سلام بله سرور ضعیف است
غلامرضا ایسوند سه شنبه 6 اسفند 1398-10:25 1 پاسخ
حمیدرضا  غنی زاده تنگستانی
نه سرور بلکه کل هم همچیزش با تاخیر زیاده
حمیدرضا غنی زاده تنگستانی سه شنبه 6 اسفند 1398-10:36 2 پاسخ
امیر حسین  برخورداری
مشکل از خدماتی هستش که کارگزاری ها میگیرند مثل شرکت تدبیر پرداز که جزو شرکت هایی هستش که به کارگزاری ها خدمات میده. کارگزاری های دیگه هم اکثرا با همین مشکل رو به رو هستند.
امیر حسین برخورداری سه شنبه 6 اسفند 1398-10:36 1 پاسخ
عبداله  رحیمی
میشه از جایی خدمات گرفت که تدبیر نباشه
عبداله رحیمی چهار شنبه 7 اسفند 1398-9:11 0 پاسخ
فریبرز  مفیدیان
متاسفانه بنده هم دو سه بار 8و30 درخواست زدم error داد. چرا کاری نمیکنید!!!!!!
فریبرز مفیدیان سه شنبه 6 اسفند 1398-11:1 3 پاسخ
مهدی  برزآبادی فراهانی
منم هم با این مشکل برخورد کردم .کارگزاری باید عوض کنیم.دوستانم با کارگزاری دیگه ایی کار میکنن این مشکل ندارن
مهدی برزآبادی فراهانی سه شنبه 6 اسفند 1398-11:12 3 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام و عرض ادب خدمت کارشناسان و مدیریت محترم شرکت مبین سرمایه ، در تاییدمطلب جناب زارع فقط میتونم عرض کنم که شرکت تدبیر پرداز در حد و اندازه ی شرکت مبین سرمایه نبوده و نیست در عجبم که چرا مبین سرمایه همچنان اصرار بر خدمات دهی به مشتریان با همکاری شرکت فشل تدبیرپرداز است؟؟؟!!! بارها در خصوص گردش حساب معاملات مخصوصا در ساعت کاری قسمت صدای مشتریان موارد را به اطلاع رسانده ام و همکاران محترم شرکت در تماس های تلفنی پیرو مشکل اشاره شده در متن پیام لطف کرده و تماس گرفته اند و قول مساعد رفع کاستی ها را داده اند اما در عمل با گذشت بیش از یک سال هیچ تغییر مثبتی را شاهد نبودم، مبین سرمایه را دوست دارم و حاضر به تغییر کارگزار بابت پرسنل خوب و محترمش نیستم اما نرم افزار فشل و افتزاح تدبیر پرداز را هم نمیتوانم تحمل کنم و هر روز روی اعصابه%
سیدرضا قدمگاهی سه شنبه 6 اسفند 1398-11:27 14 پاسخ
مهرداد   ارجی
سلام منم مشکل دارم یفکری باید کرد
مهرداد ارجی سه شنبه 6 اسفند 1398-11:31 3 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
واقعا نمی توانم درک کنم که چرا شرکت های بزرگ کارگزاری مثل مبین سرمایه و مفیدبا شرکت عصر حجری و داغون تدبیر پرداز ارائه ی خدمات می دهند و جالب تر اینکه کارگزاری ملی که تا چند وقت پیش با رایان هم افزا بود به تدبیرپرداز تغییر داد !!!! که بنظرم همکاری کارگزاری ها با تدبیر پرداز برای شرکت ها ضایع کننده ی خدمات مثبت و خوب شان است همکاری با تدبیر را باید 50 امتیاز منفی در 100 امتیاز کل لحاظ کرد، امیدوارم که مدیریت محترم کارگزاری مبین سرمایه فکری بابت همکاری با تدبیر داشته باشند،شایان ذکرست که شرکت های کوچکتری را سراغ دارم که ادعا دارند نرم افزار بهتری از رایان هم افزا که واقعا تجربه ی خوبی باهاش دارم ایجاد کرده اند، انتظار شخصی ام از مبین سرمایه بیشتر از این حرف هاست%%%
سیدرضا قدمگاهی سه شنبه 6 اسفند 1398-11:40 8 پاسخ
سعید  محمدی
با سلام در تأیید حرف دوستان؛ مبین در طی ساعات معامله کلا" کند است! کارگزاری کشاورزی با خدمات ضعیفش بسیار دقیق عمل می‌کند ولی من کارگزاری کشاورزی را به دلیل خرده اشکالات رایان هم افزا ترک کردم اما طی این یک سال که اینجا آمدم کارگزاری کشاورزی مشکلات خودش را حل کرد و بنده نیز ممکن است علیرغم تعلق خاطر به مبین، وسوسه برگشت به سرم بزنه!
سعید محمدی چهار شنبه 7 اسفند 1398-0:22 3 پاسخ
زهره السادات   نوربخش
سلام چه سامانه ای بهتره ؟ کدوم کارگزاری؟ منم واقعا خسته شدم
زهره السادات نوربخش چهار شنبه 7 اسفند 1398-12:29 2 پاسخ
بیوک آقا  ابراهیمی سعید
سلام برای من هست 8:30زدم نفر4500شدم چندروز همین طوری هست!!!!!
بیوک آقا ابراهیمی سعید سه شنبه 6 اسفند 1398-12:33 4 پاسخ
محسن  مرادی پور
سلام من هم با اين مشكل مواجهم فكر ميكردم كارگزاريهاي ديگه هم همينطوره ولي دوستم كارگزاريه ديگه اي است چنين مشكل نداره لطفا يه فري بكنيد.
محسن مرادی پور سه شنبه 6 اسفند 1398-12:35 3 پاسخ
عماد  پیوندی
سلام بله درسته تا حدود ساعت 11کارگزاری بطور کل 3 دقیقه از معاملات عقب بود.
عماد پیوندی سه شنبه 6 اسفند 1398-12:46 3 پاسخ
سعید  آرش
سلام برای من هم این مشکل بارها تکرار شده.مسئولین طبق معمول توجه نمی کنند/
سعید آرش سه شنبه 6 اسفند 1398-12:50 2 پاسخ
حسن  ادیب
با سلام بنده به دفعات بخاطر این اشکال یا اختلال دچار ضرر و زیان و یا محرومیت از سود شده ام که متاسفانه معلوم نیست به چه نحوی باید ضرر مالی امثال بنده جبران شود.
حسن ادیب سه شنبه 6 اسفند 1398-12:51 2 پاسخ
ابراهیم  قربانی هویه
سلام من هم این مشکلو داشتم خیلی سیستم ضعیفه .انتظارات بیشتری از کارگزاری مبین داریم
ابراهیم قربانی هویه سه شنبه 6 اسفند 1398-13:27 1 پاسخ
کیوان  وکیلی تبار
منم همین مشکل رو دارم 😫
کیوان وکیلی تبار سه شنبه 6 اسفند 1398-14:30 3 پاسخ
رحمن  رضائی
سلام .این مشکل تمامی افراد که با این کارگزاری کار می کند هست وهر روز هم پیغام اشکال کارگزاری می گذارندودرخواست صبوری می کنند ولی به فکر رفع اشکال نیستند
رحمن رضائی سه شنبه 6 اسفند 1398-14:30 2 پاسخ
منصور  عیدی دهنه
با سلام.هم موقع ورود به سامانه آنلاین پلاس تاخیر داره هم در اوردر گذاری. در قسمت صدای مشتری بنده هم درخواست رسیدگی کردم. امیدوارم دست اندرکاران فهیم مبین سرمایه رفع مشکل نمایند یا لااقل عذرخواهی کنند. مانند مسوولین مملکت نباشند. غیر شفاف غیر پاسخگو. سپاس پیشاپیش
منصور عیدی دهنه سه شنبه 6 اسفند 1398-14:41 2 پاسخ
سعید  محمدی
با سلام خدمت پرسنل زحمتکش مبین. برخلاف نظر این دوستمون؛ عذرخواهی نه لازم و نه کارآمد است! لطفا" سیستم معاملاتی آنلاین پلاس را بهبود دهید.
سعید محمدی چهار شنبه 7 اسفند 1398-0:14 1 پاسخ
سینا  ملکزاده شفارودی
سلام . لطفا پیگیری کنید اینجوری باشه تمام دوستانم رو از این کارگزاری خارج میکنم
سینا ملکزاده شفارودی سه شنبه 6 اسفند 1398-15:14 1 پاسخ
سجاد  مرادی
سلام. بنده هم اين مشكلو دارم. واقعا حق ما داره ضايع ميشه. چرا از سامانه ي اكسير استفاده نمي كنيد. با اين وضعيت منم مجبورم كارگزاري ديگه ثبت نام كنم واسه اردرگذاري حداقل مشكل نداشته باشم.
سجاد مرادی سه شنبه 6 اسفند 1398-15:21 1 پاسخ
سجاد  مرادی
اينم از وضعيت باشگاه. آدم ظاهرشو مي بينه حالش به هم مي خوره. انگار طراحيش مال بيست سال قبله. بابا اين همه پول كارمزد مي گيريد يكم خرج كنيد.
سجاد مرادی سه شنبه 6 اسفند 1398-15:22 1 پاسخ
سعید  محمدی
تو مملکت ما با سیستم اینترنت داغونی که داریم، هرچه سایتها ساده تر باشند کارایی بهتری خواهند داشت.
سعید محمدی چهار شنبه 7 اسفند 1398-0:26 3 پاسخ
سجاد  مرادی
اينم بگم كه آگاه و مفيد هم از شما بدتر. ولي دليل نميشه اونا بد باشن شما هم بد باشين.
سجاد مرادی سه شنبه 6 اسفند 1398-15:24 1 پاسخ
سلیمان  رحمانی
سلام دوستان مشکل تمام کارگزاریها همینه من با دو کارگزاری دیگه کار میکنم این مشکل دارند اولا باید آپلود اینترنت رو بالا ببرید تا سر خطی بتونید جلو باشید ودیگر اینکه حجم ارسال زیاد باشه این مشکل هست مدیران کارگزاری و بورس باید زیر ساخت رو تقویت کنند
سلیمان رحمانی سه شنبه 6 اسفند 1398-16:30 1 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام جناب رحمانی مشکل مربوط به شرکت تدبیر پرداز است نه مبین سرمایه ،مشکل مبین سرمایه فقط اینه که از سیستم نرم افزاری شرکت داغون تدبیر پرداز برای ارائه خدمات کمک میگیره،در ارتباط با سرخطی فرمایش شما را قبول دارم و در دیگر بخش ها مثل خطوط مخابرات و تلفن همراه و گاز در زمستان و برق در تابستان و .... همه ساله شاهد هستیم که زیر ساخت ها در مواقع اضطراری جوابگو نیستند و سیستم بورس و بازار سرمایه جای خودش را داره و در ارسال دستور خریدهای سرخطی عرضه های اولیه در اولین روزها اصلا بحثی ندارم. مشکل بنده عدم امکان ارسال دستورهای خرید و یا فروش در مخصوصا اخیراً در دوساعت اولدر سهام دیگر استو گزارش گردش حساب هاست،ضمنامن 44 شرکت دیگر را با کد نزدیکانم دارم که همزمان اقدام به ارسال سفارش کرده ام که غیر قابل مقایسه با تدبیرپرداز مورد استفاده مبین است،امیدوارم که مدیریت محترم واقعا فکری به ادامه ی همکاری با تدبیر پرداز فشل و داغون بنمایند،سیستم آنلاین تدبیر پرداز حس رانندگی با ژیان قدیمی را دارد!!!
سیدرضا قدمگاهی سه شنبه 6 اسفند 1398-23:43 1 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
اصلاحیه متن بالا : .....ضمنا من کاربری 4 شرکت دیگر را با کد نزدیکانم دارم .....
سیدرضا قدمگاهی سه شنبه 6 اسفند 1398-23:46 1 پاسخ
داود  نادری بنی
درود هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه جواب تلفن دادن را چی میگی
داود نادری بنی سه شنبه 6 اسفند 1398-16:37 0 پاسخ
حسن  ایزدپناه
سلام
حسن ایزدپناه سه شنبه 6 اسفند 1398-17:7 0 پاسخ
حسن  ایزدپناه
برای منم بارها اتفاق افتاده
حسن ایزدپناه سه شنبه 6 اسفند 1398-17:7 2 پاسخ
سهراب  خادم
برای منم این اتفاق افتاده
سهراب خادم سه شنبه 6 اسفند 1398-17:9 0 پاسخ
علیرضا  سلیمانی
یه کاری بکنید مشتریانتون رو از دست میدیدا
علیرضا سلیمانی سه شنبه 6 اسفند 1398-17:53 0 پاسخ
داود  میرزائی
در زمانهای غیر پیک هم ضعیف هست چه برسه به زمان اوردر گذاری
داود میرزائی سه شنبه 6 اسفند 1398-20:5 2 پاسخ
مهراز  نوروزی خورزوقی
سلام چند روز هست این اتفاق برا من هم میوفته و اوردر خیلی دیر ثبت میشه حیف کارگزاری به این خوبیه که
مهراز نوروزی خورزوقی سه شنبه 6 اسفند 1398-20:34 1 پاسخ
محمدحسین  شه کلاهی
با سلام،بنده هم دو روز هست برا خرید عرضه اولیه اقدام می کنم امروز هم راس 8:30 سفارش گذاشتم اما باز هم خرید انجام نشد
محمدحسین شه کلاهی سه شنبه 6 اسفند 1398-20:45 3 پاسخ
روح الله  سیفی
با سلام و عرض ادب متاسفانه برای بنده هم این موضوع بارها پیش آمده چه بسا که گاهی تا حدود ۲ ساعت حتی دیدبان و سبدبان ام را هم نمی تونم ببینم. و بارها و بارها هم متضرر شدم.
روح الله سیفی سه شنبه 6 اسفند 1398-21:52 1 پاسخ
سعید  محمدی
چند وقت پیش که این اشکال و تأخیر را تلفنی عنوان کردم، پاسخ دادند اشکال از مرورگر خودتان است اگر از سیستم ما بود دیگران هم بیان می‌کردند. لطفا" دوستان هر مشکلی داشتند تلفن را دست بگیرند تا مسئولین متوجه اشکال بشوند.
سعید محمدی چهار شنبه 7 اسفند 1398-0:36 1 پاسخ
علیرضا  سیاوشی
ما که به شما اعتماد کردیم پس شما هم با ارتقا سیستم کاری کنید که ما بتونیم در لحظه و سر خط خرید کنیم
علیرضا سیاوشی سه شنبه 6 اسفند 1398-22:45 1 پاسخ
مجتبی  شبانیان
متاسفانه باید عرض کنم اکثر کارگزاری‌ها خدمات ضعیفی ارائه‌ میدهند
مجتبی شبانیان چهار شنبه 7 اسفند 1398-0:45 1 پاسخ
رسول  زمانی
سلام ازمن هم چند بار این اتفاق افتاده وخیلی کند عمل میکنه
رسول زمانی چهار شنبه 7 اسفند 1398-1:4 1 پاسخ
زهرا  وزیری دوزین
با سلام من هم با تایم سفارشات مشکل دارم .یه مشکل دیگه اینکه در بخش سفارشات اگر چند سفارش خرید و فروش داشته باشم مثلا ذوب برا خرید و خساپا برا فروش، روی ذوب بزنم خساپا برام باز میشه روی خساپا بزنم ذوب این مشکل بزرگی برای زمان اصلاح سفارشات هست که متاسفانه خیلی جاها باعث ضرر به بنده شده .لطفا یه فکری به حال این قضیه هم بکنید
زهرا وزیری دوزین چهار شنبه 7 اسفند 1398-7:57 1 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
حمید رضا زارع سروی چهار شنبه 7 اسفند 1398-8:7 1 پاسخ
علي  رامشك
الان 8 و 32 دقيقه هست بازم ميزنم نميشه و پيغام خطا ميده . واقعا كه ...
علي رامشك چهار شنبه 7 اسفند 1398-8:32 2 پاسخ
افسون  شباب
منم مرتب این مشکل رو دارم واقعا برنامه هام به هم میریزه تلفن کارگزاری رو هم که هیچوقت جواب نمیدندد
افسون شباب چهار شنبه 7 اسفند 1398-9:11 1 پاسخ
منیره  کاظمی
واقعا مبین امروز به ما ضرر زد دمش گرم
منیره کاظمی چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:0 2 پاسخ
منیره  کاظمی
مبین سرمایه باید یه کاری برای ارایه خدماتش بکنه من با یه کارگزاری دیگه هم معاملاتم رو میکنم که خیلی به مراتب خوبه
منیره کاظمی چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:4 2 پاسخ
منیره  کاظمی
گرچه اون کارگزاری هم امروز مشکل داشت ما در روزهای قبل لااقل کارگزاری های دیگه بهتر از مبین هستن
منیره کاظمی چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:5 2 پاسخ
منیره  کاظمی
ان شااله که این خبر خوشی که در راه است مربوط به سرور مبین باشه
منیره کاظمی چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:7 2 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
این خبرها همش سرکاریه
حمید رضا زارع سروی جمعه 9 اسفند 1398-21:26 1 پاسخ
امیرحسین  رضازاده کاظم آبادی
متاسفانه سرعتش پایینه و ارورر داره
امیرحسین رضازاده کاظم آبادی چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:13 1 پاسخ
مرتضی  نصیریان
با سلام به تازگی دیگه نمیتونم با مبین سرخطی راس ساعت 8 و نیم بزنم و اوردر خرید و فروش هم بد ثبت میشه و طول میکشه.منم مجبورم ترک کنم احتمالا این کارگزاری رو
مرتضی نصیریان چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:35 1 پاسخ
روح الله  سیفی
سلام ، واقعا که دیگه باید یه فکر اساسی کرد. من امروز از ساعت تقریبا ۱۰به بعد بالاترین قیمت فروش رو هم که سفارش میدادم خرید انجام نمی شد و جالب اینجا بود که قیمت پایین تر از سفارش من می رسید ولی هنوز خرید من انجام نشده بود. دیگه کی می خواهد کارگزاری فکری انجام بدهد خدا میدونه. من برای نماد ثاخت قیمت ۴۴۵۰ سفارش دادم برای من هم با قیمت ۴۴۵۰ و هم
روح الله سیفی چهار شنبه 7 اسفند 1398-23:47 1 پاسخ
روح الله  سیفی
قیمت ۴۴۷۰ خرید شده است
روح الله سیفی چهار شنبه 7 اسفند 1398-23:48 1 پاسخ
روح الله  سیفی
دیروز هم که خواستم تقاضای وجه ثبت کنم قسمت حسابداری یه چیز نشون میده و مانده حسابم یه چیز دیگه. وقتی گردش حساب رو چک کردم دیدم فقط فروش ها ثبت شده و خرید ها اصلا ثبت نشده.
روح الله سیفی چهار شنبه 7 اسفند 1398-23:51 1 پاسخ
امیرعباس  زند
چرا رسیدگی نمیکنین ؟
امیرعباس زند پنج شنبه 8 اسفند 1398-4:19 2 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
براشون نفع نداره رسیدگی کنند
حمید رضا زارع سروی جمعه 9 اسفند 1398-21:27 1 پاسخ
مهدی  خسروی
امکان ندارد شما در زمان 8:30 موفق به ارسال سفارش شوید و معملا تا 8:32 سرور خطا می دهد و متاسفانه رسیدگی هم نمی شود
مهدی خسروی پنج شنبه 8 اسفند 1398-8:19 1 پاسخ
رضا  محمدیان
بله ما هم همین مشکل رو داریم پول کارمزد اینقدر میگیرن و با این درآمدهای سرسام آور ولی سرورهاشونو اصلا به روز نمیکنن و باید سال آینده به فکر کارگزاری دیگری‌ باشیم با دوستان
رضا محمدیان جمعه 9 اسفند 1398-16:47 1 پاسخ
حسن  بازوند
دقیقا درسته من چهار روز پشت سرهم این مشکلو داشتم به محض ساعت ۸:۳۰که دکمه رو میزنی فقط errorمیاد و حدود ۴الی ۵دقیقه بعد درخواست ثبت میشه واقعا یه مععزل بزرگه از روزی که اومدم توی این کارگذاری همینطوره کلا درخواست اول صبح رو ندارم متاسفانه دوستان درکارگذاری باید یه فکر اساسی بکنند.
حسن بازوند جمعه 9 اسفند 1398-19:16 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها