در یک نگاه

عدم وجود حتی یک فرد به عنوان مدیر در این کارگزاری

5

مشاهده پست

پنج شنبه 1 اسفند 1398-1:23

پاسخگویی

عدم وجود حتی یک فرد به عنوان مدیر در این کارگزاری

تا الان من صد بار با تمامی شماره های شعب تهران و قم تماس گرفتم، حتی یکبار موفق نشدم با یک نفر گفتگو کنم، جالبتر اینکه بعد از یک صف طولانی میگه اگر رایت دارید عدد 1 و نارضایتی عدد 2 رو بزنید، تا الان 10 بار عدد 2 رو زدم و هنوز یک نفر نگفته تو کی هستی.
3 بار حضوری رفتم شعبه قم و برای یک تعریف حساب که اشتباهی از اکانت انلاین من پاک شده پیگیری کردم و اون فرد مثلا مسئول هر سری یه چیز جدید میگه و امروز به جای شماره تهران شماره بازرگانی لطیفی رو به من داده و بارم باید برم اونجا و سر خم کنم که بتونم پولم رو پس بگیرم و الان 1 ماهه که موفق نشدم پول از این خراب شده بگیرم. 
تازه جالبتر اینکه به آقای کارمند و مدیرش میگم چرا تلفن جواب نمیدید، میگه اگر ما بخواهیم جواب بدیم به هیچ کاری نمیرسیم و کلا تلفن اینجا جواب نمیدیم.
جالبتر اینکه یکی دیگه از دوستان هم پرسیدم و تازه سفارش من رو اونجا کرد، بعدش بهم گفت این آقای کارمند اخلاقش خیلی بد هست و کلا کار راه نمی اندازه حالا وایسا ببین برات کاری میکنه یا نه.چرا یه شماره پشتیبانی توی هیچ کجای این سایت های مختلف مبین سرمایه نیست.
جالبتر اینکه اگر از سامانه انلاین برای پیام استفاده کنید میگه که ارسال نشد!
نمیدونم بخندم یا گریه کنم که با این کارگزاری دارم کار میکنم.

بی مسئولیت ترین ها   برترین کارگزاری   مسخره ترین مدیریت  
4
امیرحسین  مینایی فرد
سلام امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه، من به شخصه از شعبه تهران و کرج رضایت دارم و برخورد کارکنان بسیار مودبانه و متشخصانه بوده. بنظرم مشکلتون رو ابتدا در بخش ارتباط با ما بخش صدای مشتری بیان کنید، طبق تجربه بنده در چندین موردمعمولا یا مشکل را برطرف میکنند یا اگر لازم به توضیح باشه زنگ میزنند بهتون و اطلاعات لازم را میگیرند یا توضیحات را ارائه می دهند. یا اگر کارتون فوری تر هست با پشتیبانی تماس بگیرید. شماره تماس مرکزی: ۰۲۱۴۲۹۷۲ داخلی ۱
امیرحسین مینایی فرد پنج شنبه 1 اسفند 1398-2:1 3 پاسخ
مجتبی  حاجی مهدی
وقت بخیر.
مجتبی حاجی مهدی پنج شنبه 1 اسفند 1398-7:51 1 پاسخ
مجتبی  حاجی مهدی
من بیش از دو ساعت زمان گذاشتم و با تهران هم تماس گرفتم ولی بعد از یک صف طولانی هم بدون جواب دادن رفت روی نظر سنجی، تازه پیام هم 3 با گذاشتم ولی هنوز نتیجه ای حاصل نشده
مجتبی حاجی مهدی پنج شنبه 1 اسفند 1398-7:52 1 پاسخ
داود   برزگری
سلام. بنظرم به شعبه تهران زنگ بزنید و بگید وقتی تو قم پیگیری نمیکنن. چرا سر خم کنین. واقعا نمیدونم خوش شانس بودم یا نه. اما با تلفن 42972 غیر از روز قبل از عرضه اولیه پشتیبانی فورا بر میداره.
داود برزگری پنج شنبه 1 اسفند 1398-6:46 1 پاسخ
مجتبی  حاجی مهدی
فکر نمیکنم اونجا هم فرقی کنه. چون من تماس تلفنی با تهران داشتم، پیام گذاشتن و توی تماس با ما هم پیام گذاشتم ولی کجاست یک نفر که یکبار پیگیری کنه
مجتبی حاجی مهدی پنج شنبه 1 اسفند 1398-7:54 0 پاسخ
داود   برزگری
نمیدونم چرا ولی واقعا به نظر من پاسخگو هستن.
داود برزگری جمعه 2 اسفند 1398-5:18 0 پاسخ
مصطفی  بحرینی
سلام، صحبت ایشان درست است و خود من و یا سایر دوستانم هم که بارها با شعبه قم کار داشتیم در پاسخگویی و مشتری مداری ضعیف عمل میکنند. پاسخگویی تلفن که به ندرت انجام میشود، ثبت نام و تایید هم با صرف زمان زیاد. به عنوان مثال هفته گذشته نفر سوّم صف تایید ثبت نام تا ساعت ۱۱ کارش تمام نشده بود و برخی صف را ترک کردند در صورتی که در کارگزاریهای دیگر حداقل ۴ یا ۵نفر در هر ساعت کارشان راه میفتد. با دفتر تهران هم تماس گرفته ام و مشکل را مطرح کرده ام اما تغییری حاصل نشده است. واقعا برای شهری با جمعیت بیش از یک میلیون نفر، دفتری بزرگتر و پاسخگو بودنتر لازم است.
مصطفی بحرینی پنج شنبه 1 اسفند 1398-7:14 1 پاسخ
خلیل  علیرضائی شهرکی
سلام من دفعه قبل هم یاداشت گذاشتم ، کلر ۸۰ تا خریدم ۳۸ تا بهم دادن همه چیز هم رعایت شده بود نقدینگی هم داشتم ،گفتید حتما مشکلی بوده ،این دفعه قرن ۱۰۰ عدد عرضه شده به موقع هم ثبت نام کردم ،نقدینگی هم داشتم، ۶۸ تا بهم دادن. همکاران من در کارگزاری آگاه و ... با من ثبت کردن ۱۰۰ تا گرفتن ،این مابقی سهام کجا میره؟
خلیل علیرضائی شهرکی پنج شنبه 1 اسفند 1398-8:8 0 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
تعداد کمتر برای همه خرید شده بزرگوار و روال هم به همین صورت است در صورت مشارکت بالاتر تعداد کمتر هم میشود
سید جواد طباطبایی پنج شنبه 1 اسفند 1398-9:52 1 پاسخ
داود   برزگری
خیلی باحالی. شوخی نوشتی یا جدی؟به من 67 تا رسید. این عرضه اولیه هست.
داود برزگری جمعه 2 اسفند 1398-5:23 0 پاسخ
داود  نادری بنی
با درود من هم همین مشکل را داشته و دارم اصلا به خودشون نمیارن 3 خط تلفن اصفهان هست تماس بگیرید اگه کسی پاسخگ بود فقط آهنگ انتظار دارن حیف وصد حیف دفتر تهران یک ربع حداقل زول میکشه وصل بشه بعدشم میگی میخوام شکایت کنم یارو میگه به کی به قول دوست اولی به صدای سهامدار پیام دادم اصلا مگه مهمه اینا شما را مثل راننده تاکسی که مسافر را به شکل پول کورس میبینه به شکل درصد خرید وفروش میبینن -بنده کل پرتفوی خودم را به کارگزاری مفید انتقال میدم حداقل دو طرح پلکان وطرح حامی اره اینجا چی داره حداقل یه پیام ندادن بگن چه مرگته
داود نادری بنی پنج شنبه 1 اسفند 1398-8:18 0 پاسخ
داود  نادری بنی
کلر که به من اصلا ندادن مفید خودش بدون مانده میخره -صرفا جهت اطلاع که من هنوز کد مفید نگرفتم برا چند نفر که کدشون دسته منه میبینم
داود نادری بنی پنج شنبه 1 اسفند 1398-8:21 0 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
کارگزاری مفید به صورت خودکار عرضه ها رو میخره ولی مطابق با مانده ای که هست و مبین سرمایه هم در انلاین خودش این مورد را دارد که باید تیک موافقت خود را بزنید
سید جواد طباطبایی پنج شنبه 1 اسفند 1398-9:50 0 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
پاسخگویی شعبع مرکزی معمولا با بد خلقی انجام میشود و کمتر کارشناسی در مبین سرمایه از سر دلسوزی کاری را انجام میدهد به جز تعدادی از عزیزان همچون آقای علی پور. ولی شخصا از نمایندگی بیرجند بابت حسن انجام کار رضایت دارم
سید جواد طباطبایی پنج شنبه 1 اسفند 1398-9:55 0 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
خوشبختانه شعبه بجنورد بسیار کار بلد و باشخصیت بوده و در سریع ترین زمان کارها انجام میشود
رضا جعفری توچاهی پنج شنبه 1 اسفند 1398-10:3 0 پاسخ
هادی   هرسمی
سلام درود، بنظرم بهتره کارگزاری مون رو عوض کنیم ؛ من تقاضای دریافت وجه واسه۱۱/۳۰زدم ولی هنوز واریز نشده هیچ کسی هم پاسخگو این بدعهدی نیست
هادی هرسمی پنج شنبه 1 اسفند 1398-13:46 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام روزهای تعطیل انتقال وجه انجام نمیشه و سیستم آنلاین هم اصلا روزهای غیرکاری را بعنوان سررسید درخواست وجه نشان نمیدهد
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 1 اسفند 1398-13:58 0 پاسخ
هادی   هرسمی
سلام کاملا درست می فرمائید قرار بوده روز۱۱/۳۰واریز بشه ولی متاسفانه واریز نکردن
هادی هرسمی پنج شنبه 1 اسفند 1398-16:49 0 پاسخ
هادی   هرسمی
واز شما سپاس گذارم که حداقل پیام را خواندید ،وقت گذاشتین و پاسخ دادین
هادی هرسمی پنج شنبه 1 اسفند 1398-16:53 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
خواهش میکنم و از لطف تان سپاسگزارم
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 1 اسفند 1398-17:3 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام و عرض ادب ، این پیام را که میخوانم برای بنده جای بسی تعجب است،دوستان و همکاران شعبه ی تبریزکه بیست هرکاری موردی داشتم به بهترین نحو انجام شده و از عزیزان این شعبه کمال تشکر و امتنان را دارم اما دفتر مرکزی و تهران هم که هر وقت نیاز به تلفن داشتم در کوتاه ترین زمان ارتباط برقرار شده و نتیجه ی لازم را با بهترین کیفیت گرفته ام،حال بماند قسمت صدای مشتریان سایت باشگاه که بارها مورد معمولی را در این قسمت نوشته ام در کمتر از 24 ساعت با بنده تماس گرفته اند،در طی مدت حضورم در بازار سرمایه تجربه ی 7 کارگزاری را دارم ،مبین سرمایه را دوست دارم بابت اهمیتی که به تک تک مشتریان فارغ از هرگونه طبقه بندی ، قائل است و به آنها ارزش واقعیدر تعاملات منظور می کند
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 1 اسفند 1398-13:54 2 پاسخ
مهدی  علی پور
با سلام من اتفاقا چه تلفنی چه حضوری با کارگزاری در ارتباط بودم و برخورد و پیگیری مناسبی داشتند
مهدی علی پور جمعه 2 اسفند 1398-20:49 0 پاسخ
ali  reza
بنده هم با شماره ذکر شده در کانال تلگرام تماس گرفتم اصلا خبری از کسی برای پاسخ نبود با شعبه اهواز هم تماس گرفتم موفق نشدم نهایت بعد از تایم بازار جواب دادن و برخورد بسیار بدی داشتند قبلا یک چیز جواب داد الان یک چیز دیگه وقتی کارگزار حاظر نیست مشتری جدید جذب کند یعنی کاربرانش برایش مهم نیست
ali reza شنبه 3 اسفند 1398-19:20 0 پاسخ
ali  reza
فکر میکردم وقتی مبین به اموزش و اگاهی دادن مردم اقدام میکنه پس در روابط عمومی هم بسیار قوی باشد ولی نبود یا لاقل شعبه اهواز ایجور نبود بهتره ارزشیابی شعب را هم مد نظر داشته باشید
ali reza شنبه 3 اسفند 1398-19:23 0 پاسخ
ali  reza
به نظر من بهتره افرادی پاسخگو تلفن و پشتیبانی باشن که اینکاره باشن نه هرکس رد شد تلفن را برداره و جواب بده وفکر کنه مردم و یا هرکی تماس میگیره هیچی از بورس نمیدونه
ali reza شنبه 3 اسفند 1398-19:27 0 پاسخ
شیما  اکبری
تعجب میکنم از این حرفتون. من مشتری شعبه ایلام هستم. واقعاً خدمات و پاسخگوییشون عالیه. به شخصه خیلی راضیم.
شیما اکبری دو شنبه 5 اسفند 1398-11:3 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها