در یک نگاه

تغییر رویه سایت در باز کردن صفحه ورودی باشگاه باعث مشکلات زیادی شده است

83

مشاهده پست

چهار شنبه 30 بهمن 1398-20:54

صفحه اول ورودی باشگاه

تغییر رویه سایت در باز کردن صفحه ورودی باشگاه باعث مشکلات زیادی شده است

با سلام 
مدتی است که اولین صفحه پس از ورود در باشگاه مبین سرمایه صفحه اول این باشگاه است . در صورتی که قبل بر این در هر صفحه ای که بودیم پس از خروج و ورود دوباره به همان صفحه وارد می شدیم ولی الان به صفحه اول باز می شود . که رفتن دوباره به همان صفحه نیاز به گشتن و زدن آن صفحه است که وقت همه ما را در این مدت گرفته است. 
قبل بر این در روزهای عرضه اولیه اگر از صفحه درخواست عرضه اولیه که خارج میشدیم و با کاربر بعدی وارد میشدیم در همان صفحه درخواست ورود می کردیم ولی اکنون به صفحه اول که صفحه ای پر از مطلب و زمانی شلوغ هست وارد می شویم که سرعت سایت هم بابت همین مورد پایین آمده است و زمان قرار دادن درخواست بابت همین مورد بالا رفته است. و شما به جای اینکه کنتور لاگین سایت را متوقف کنید لطفا برنامه سایت را به همان روز قبل برگردانید.
شخصا با توجه به اینکه تعدادی کد در اختیار دارم جهت مشاهده مقدار دارایی یا صورت معاملات روزانه یا ثبت درخواست خرید و فروش  نیاز هست پس از خارج شدن از هر کد به همان صفحه پس از ورود دوباره وارد شوم نه اینکه به صفحه اول سایت
 اگرقصد دارید با این کار تحلیل ها و مطالب روزانه سایت را بیشتر در معرض نمایش قرار دهید کار اشتباهی است چون قطعا کسی که به دنبال تحلیل و اخبار روزانه باشد این مطالب را دنبال میکند. 
هر کارگزاری و سایتی به دنبال بهبود رویه کاری است ولی متاسفانه با اینکه بارها تماس گرفته شده که این مورد باعث اتلاف وقت و زمان مشتریان می شود. ولی متاسفانه به هیچ عنوان اقدامی انجام نشده است.

باشگاه مبین سرمایه   لاگین  
88
محمد   قلی زاده
بسیار عالی واقعا چرا ؟؟
محمد قلی زاده چهار شنبه 30 بهمن 1398-20:57 9 پاسخ
رسول   ذاکری
من هم همین مشکل رو دارم لطفا به حالت اول بر گردونید.
رسول ذاکری چهار شنبه 30 بهمن 1398-21:1 8 پاسخ
عدالت بانو  امیری
چند تا کد در اختیار داری دقیقا؟ 🤣🤣🤣مبین بیا شفاف کن چرا ما یه کد داریم؟
عدالت بانو امیری چهار شنبه 30 بهمن 1398-21:3 1 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
اونقدری هست که همین ثانیه ها برام مهم است
سید جواد طباطبایی چهار شنبه 30 بهمن 1398-21:7 6 پاسخ
سید محسن  عسکری
باسلام.احتمالا منظور دوستمان آقای طباطبایی ورود برای اعضای یک خانواده یا گروه دوستان است وگرنه در هر کارگزاری تا جایی که من میدانم احتمال گرفتن دو کاربری برای یک کد ملی نباید امکان پذیر باشد.ممنون میشوم دوستان در این موارد برای آگاهی بیشتر مطالبی را منتشر کنند.
سید محسن عسکری چهار شنبه 30 بهمن 1398-23:20 3 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
اقای عسکری من بیش از 7 سال در بازار تجربه کار دارم . شما منظور کلام من رو متوجه نشدید
سید جواد طباطبایی پنج شنبه 1 اسفند 1398-9:38 8 پاسخ
علی  قطاع
دوستان در یک کارگزاری هر شخص فقط میتواند یک کد بورسی داشته باشد که بر اساس کد ملی شخص صادر میشود ، منظور آقای طباطبائی از چند کاربره بودن قطعا ورود به کدهای دیگر غیر از خودشان یا بنام افزاد خانواده میباشد.
علی قطاع پنج شنبه 1 اسفند 1398-15:6 1 پاسخ
سیدابراهیم  حاجی نژاد
لطفا بخش پشتیبانی یه فکری کنن و زودتر به حالت قبل برگردونند. با تشکر
سیدابراهیم حاجی نژاد چهار شنبه 30 بهمن 1398-23:8 8 پاسخ
علیرضا  سیاوشی
با سلام هرکاربری مشکلش رو از دیدگاه و شرایط موچود خودش مطرح میکنه و دوست داره که همه چیر وفق مرادش باشه که عنوان مشکل میکنه جتاب طبا‌‌ط‌‌‌بایی عزیز هم از این منظر ورود کرده اند ولی واقع بینی و رعایت مقررات چیز دیگریست بطور مثال من کاربری هستم که از یک ای پی عمومی مثلا کافی نت وارد باشگاه میشم و بعد خروج شخص دیگری قصد ورود به باشگاه رو داره ایا به نظر شما برای نفر دوم باید صفحه درخواست عرض اولیه رو باز کنه یا صفحه اول رو ، پس اگر چنین بشه مشکل اقای طباطبایی حل شده ولی کاربر دوم باز مشکل خواهد داشت پس سیستم بعد از هر خروج و ورود جدید شما رو بعنوان یه کاربر جدید با نوع تقاضاهای متفاوت میشناسه ، انشااله شرایط به گونه ای فراهم شود که خواسته های مشتریان نیز برای باشگاه مهم و پاسخ قانع کننده ای دریافت کنند با تشکر
علیرضا سیاوشی پنج شنبه 1 اسفند 1398-3:8 6 پاسخ
سید جواد  طباطبایی
دوست عزیز جناب آقای سیاوشی اکثر اهالی بازار فی الحال کارهای خودشون رو با رایانه شخصی یا گوشی انجام میدن پس اینکه ما همچین مثالی بزنیم که دو نفر از مشتریان مبین سرمایه در یه روز به یه کافی نت مراجعه کنند و از یه دستگاه برای انجام کار استفاده کنند غیر محتمل است. و معمولا اکثر اهالی بازار لا اقل 3 کد در اختیار دارند و خیلی از کارها پیش میاید که برای هر 3 کد لازم است انجام دهند مثلا شخصا دوست دارم امروز به سبد سرمایه گذاری ام رجوع کنم و ببینم آیا برای همه اعضای خانواده از پدر و مادر خواهر و برادر خودم و خانمم و فرزندم عرضه خریده شده است یا خیر
سید جواد طباطبایی پنج شنبه 1 اسفند 1398-9:46 21 پاسخ
ابراهیم  خزاعی
بسیار عالی و دقیق
ابراهیم خزاعی پنج شنبه 1 اسفند 1398-11:54 4 پاسخ
علیرضا  سیاوشی
جناب طباطبایی عزیز بنده قصد جسارت یا رد خواسته شما رو نداشتم و اون فقط یه مثال بود که سیستم قابلیت شناسایی افراد رو نداره ولیکن باشگاه میتونه نرم افزاری رو تهیه کنه که کاربران چند کد ه بتونن کدها یشان را اعلام کنن تا سیستم انها رو بشناسه پس نهایتا هیچ کاری نشد نداره که انشااله با توجه ویژه داشته باشه
علیرضا سیاوشی پنج شنبه 1 اسفند 1398-11:59 4 پاسخ
آزاده  ربیعی
در مورد سنگین بودن صفحه اول باشگاه واقعا درست بیان شده در عرضه اولیه کلر برای زدن یه درخواست خرید نزدیک به حه درخواسیک دقیقه درگیرباز شدن صفحه اول باشگاه بودم درصورتیکه بعد از باز شدن آن در کمتر از 3 ثانیه صفحه درخواست خرید باز میشد. پس اگر به صورت پیش فرض همان صفحه قبلی باز شود لا اقل در زمان عرضه اولیه کمی مشکلات کمتر می شود. با تشکر
آزاده ربیعی پنج شنبه 1 اسفند 1398-10:4 7 پاسخ
محمد امین  صادقی
وقتی میشه برگشت به قبل و مشتری رو راضی کرد چرا این کار رو نمیکنید.
محمد امین صادقی پنج شنبه 1 اسفند 1398-10:10 4 پاسخ
فاطمه  صفری
عالی
فاطمه صفری پنج شنبه 1 اسفند 1398-10:57 4 پاسخ
سیدرضا  حسینی
من که سه کد دارم این مورد برام ارزش داره راه بیفته ذیگر دوستان که جای خودشون رو داره
سیدرضا حسینی پنج شنبه 1 اسفند 1398-11:13 5 پاسخ
زهره  سیاوشی فاروجی
منتظر اصلاح هستیم لطفا هرچه سریعتر درستش کنید
زهره سیاوشی فاروجی پنج شنبه 1 اسفند 1398-12:21 2 پاسخ
عبدالله  محمدی
چشمم آب نمی خوره کاری بشه :)))))
عبدالله محمدی پنج شنبه 1 اسفند 1398-12:25 3 پاسخ
امیر  رضائی
باشگاه ایراد خیلی داره یکی همین که نمیشه پول واریز کرد
امیر رضائی پنج شنبه 1 اسفند 1398-12:28 3 پاسخ
احسان  قاسمی
من لاگین میزنم هر روز روی صفحه ارزش پرتفو قرار میدادم و اینطوری هر روز ارزش دارایی خودم در کد های مختلفم رو متوجه میشدم ولی الان واقعا برام سخت شده . لطفا درستش کنید
احسان قاسمی پنج شنبه 1 اسفند 1398-12:39 4 پاسخ
زینب  غلامی
خرید و فروش در باشگاه واقعا به سختی انجام میشه لطفا سهولت در کار مشتریان از اولویت های شما باشد.
زینب غلامی پنج شنبه 1 اسفند 1398-12:58 3 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها