در یک نگاه

سلام دوستان من تازه کارم، میخواستم بدونم چرا با اینکه راس ساعت 8:30 خرید را میزنم ولی بازهم چند هزار نفر جلو من هستند؟ ایا راهی هست که بشه زودتر خرید کرد؟ واینکه اموزش خرید افلاین چجوریه و کجا باید درخواست خرید بدم از امروز برای فردا صبح ؟ ممنون میشم کامل جواب بدید

16

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
جمعه 9 اسفند 1398-11:43
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
کالسیمین‌   پنج شنبه 8 اسفند 1398-12:29
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
چهار شنبه 7 اسفند 1398-15:11
چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:55
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
ویتانا   چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:46
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
کارخانجات‌تولیدی‌شیشه‌رازی‌   چهار شنبه 7 اسفند 1398-9:21

مشاهده پست

شنبه 19 بهمن 1398-14:18

خرید افلاین

سلام دوستان من تازه کارم، میخواستم بدونم چرا با اینکه راس ساعت 8:30 خرید را میزنم ولی بازهم چند هزار نفر جلو من هستند؟ ایا راهی هست که بشه زودتر خرید کرد؟ واینکه اموزش خرید افلاین چجوریه و کجا باید درخواست خرید بدم از امروز برای فردا صبح ؟ ممنون میشم کامل جواب بدید

سلام
دوستان من تازه کارم، میخواستم بدونم چرا با اینکه راس ساعت 8:30 خرید را میزنم ولی بازهم چند هزار نفر جلو من هستند؟ ایا راهی هست که بشه زودتر خرید کرد؟ واینکه اموزش خرید افلاین چجوریه و کجا باید درخواست خرید بدم از امروز برای فردا صبح ؟
ممنون میشم کامل جواب بدید.

3
محمدرضا  عباسی
سلام ، باتوجه به اینکه درخواست ها برای خرید یک سهم زیاد می باشد ، و اکثرا در تایم 8:30 ثبت سفارش رو انجام میدن ، هر کد (شخص حقیقی یا حقوقی) که زودتر درخواست را انجام دهد ، ابتدای صف می باشد ، همیشه با توجه به کند بودن هسته معاملات و درخواست های زیاد حق خیلی از افراد در این باره ضایع می شود.
محمدرضا عباسی شنبه 19 بهمن 1398-16:1 3 پاسخ
محمدرضا  عباسی
برای ثبت درخواست عرضه اولیه ، با ثبت سفارش آفلاین ، به قسمت اوراق بهادار ، قسمت ثبت درخواست عرضه اولیه ، سپس انتخاب نماد مربوطه از داخل کادر ، که برای روز دوشنبه عرضه #گروه توسعه مالی مهر آیندگان می باشد ، را انتخاب کرده و با توجه به درخواست و مبلغ پرتفوی سپرده گزاری خود یکی از دو گزینه ی خرید از اعتبار آنلاین ، و یا ثبت پیش سفارش خرید ، تعداد سهم و مبلغ حداکثری را انتخاب و در پایین صفحه تیک پذیرش شرایط و قوانین رو بزنید و ثبت درخواست رو انجام بدید.
محمدرضا عباسی شنبه 19 بهمن 1398-16:7 2 پاسخ
جواد  حاجی باقری
سلام بااینکه من کد بورسی دارم وخریدو فروش میکنم هر دوگزینه را زدم اجازه ثبت نداد
جواد حاجی باقری شنبه 19 بهمن 1398-16:37 1 پاسخ
محمدرضا  عباسی
سلام ، مبلغ پرتفوی شما در نزد کارگزاری حداقل باید مبلغ 110 هزار تومان باشد ، کمتر از این مقدار بهتون اعتبار تخصیص پیدا نمی کند ، بابت تاخیر در جواب عذرخواهی می کنم.
محمدرضا عباسی دو شنبه 21 بهمن 1398-15:33 0 پاسخ
طیبه  کزازی
salam man ofline arze avaliharo mizadam ama iin seri behe ejaze nemide va mige ehraz nakardid che konam hala?
طیبه کزازی شنبه 19 بهمن 1398-21:17 0 پاسخ
علی  صالحی
برای عرضه اولیه ومهان اگر قرارداد اعتباری دارید لازمه مجموع مانده حساب و پورتفوتون حداقل 110 هزار تومان باشه تا بتونین درخواست بدین اگر قرارداد اعتباری ندارید 210 هزار تومان مانده حساب داشته باشید تا بتونید درخواست بدین.
علی صالحی یک شنبه 20 بهمن 1398-10:1 2 پاسخ
طیبه  کزازی
bebakhshid ye soal dg mn ofline kharid forosh mikonam ba tavajo be qanoon jadid ke dg madarek tahsili diplom mohem nist baraye gereftan kod online bayad chikar konam?
طیبه کزازی یک شنبه 20 بهمن 1398-16:46 0 پاسخ
محمدرضا  عباسی
سلام ، مراجعه کنید به یکی از شعب کارگزاری.
محمدرضا عباسی دو شنبه 21 بهمن 1398-15:34 0 پاسخ
مرتضی  حقیقی
نرم افزاری وجود داره که زمان ثبت درخواست را براش تعریف بکنیم که اول وقت خرید را برای پنل آنلاین ارسال کنه ؟
مرتضی حقیقی یک شنبه 20 بهمن 1398-19:41 0 پاسخ
فریبا  قربانی
سلام من همیشه روز قبل یا دو روز قبل از عرضه اولیه که تو باشگاه سفارشم رو اوکی میکنم روز عرضه میبینم ک تو پرتفویم اومده
فریبا قربانی دو شنبه 21 بهمن 1398-16:2 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها