در یک نگاه

بنده با داشتن شرایط کامل خرید آفلاین خرید عرضه اولیه فروی راثبت نمودم ولی کارگزاری خرید انجام نداده و جوابگو نبودند.

7

مشاهده پست

شنبه 12 بهمن 1398-18:38

عدم خرید سهام در ثبت آفلاین

بنده با داشتن شرایط کامل خرید آفلاین خرید عرضه اولیه فروی راثبت نمودم ولی کارگزاری خرید انجام نداده و جوابگو نبودند.

0
سید حسین  عسکری
سلام.یکی از بندهای شرایط خرید آفلاین عرضه اولیه عدم مسوولیت کارگزاری است.من هم با ثبت تعداد حدود هفده در خواست آفلاین برای یکی خرید نشده است.بنظرم ضمن اینکه باید توقع خرید داشته باشیم ولی زحمات کارگزاری را هم نباید نادیده بگیریم.مخصوصا خرید با احتساب پرتفوی و بدون وجه نقد که من حداقل در کارگزاری دیگری ندیده ام.
سید حسین عسکری شنبه 12 بهمن 1398-19:34 1 پاسخ
سعید  محمدی
کارگزاری وظیفه داره عرضه اولیه را بخرد، وقتی نخرد قصور کرده! حالا هرچقدر هم که زحمت کشیده باشد، مسئولیتش را درست انجام نداده!
سعید محمدی یک شنبه 13 بهمن 1398-9:12 1 پاسخ
سلمان  میرزایی
اگه عدم مسولیت کارگزاری هست یعنی نباید به کارگزاری در خرید سهام اولیه اعتماد کرد و نتیجه ش اینکه اگه رایگان نخره خیلی بهتره حداقل آدم با خیال راحت تو روز عرضه میخره
سلمان میرزایی شنبه 12 بهمن 1398-19:47 2 پاسخ
سلمان  میرزایی
تازه چهارشنبه که تماس گرفتم گفتن خرید شده شنبه میاد ت سبد امروز هم اصلا جوابگو نبودن حتی یه تماس نگرفتن بگن ببخشید اشتباه شده
سلمان میرزایی شنبه 12 بهمن 1398-19:52 2 پاسخ
سلمان  میرزایی
البته امروز تماس گرفتن و گفتن شرکت نرم افزاری مون اشتباه کرده وبرای ۶ نفر خرید نشده
سلمان میرزایی یک شنبه 13 بهمن 1398-13:43 0 پاسخ
حسین  جان فزا
فروی امروز هم ساعت 11 سهام عرضه کرد که من 11:01 خرید زدم...پول بلوکه شد تو حسابم اما 2 دقیقه بعد خطا زد و برام خرید نکرد...تو قسمت خرید آنلاین زده بودم که بعدش زنگ هم زدم کسی جوابگو نبود!!!
حسین جان فزا شنبه 12 بهمن 1398-22:59 2 پاسخ
احسان  خرمالی
من تو پنل آنلاین ژسفارش دادم متأسفانه نصف تعدادی که سفارش دادم یعنی پنجاه تا برا من خرید شد نمیدونم مشکل چی بوده کسی هم جوابگو نیست متأسفانه
احسان خرمالی یک شنبه 13 بهمن 1398-8:5 1 پاسخ
ارسلان  عبدی
تو خیلی خوبی و بازار سرمایه نیاز به افرادی مثل شما رو داره
ارسلان عبدی یک شنبه 13 بهمن 1398-8:24 1 پاسخ
سلمان  میرزایی
ظاهرا شما بهتری آقای خود شیرین پندار
سلمان میرزایی یک شنبه 13 بهمن 1398-8:41 2 پاسخ
سید حسین  عسکری
دوست عزیز آقای خرمالی.محض مزید اطلاع شما عرض کنم که عرضه اولیه حدودی اعلام میشود ولی موقع خرید برای همه متقاضیان مساوی خرید میشود.در عرضه فروی هم به همه متقاضیان در همه کارگزاریها همان پنجاه عدد رسیده.
سید حسین عسکری یک شنبه 13 بهمن 1398-13:14 3 پاسخ
احسان  خرمالی
تشکر دوست عزیز فکر کردم سقفی رو که اعلام کردند به همان میزان خرید میشه انجام داد تجربه خرید عرضه اولیه نداشتم. ظاهرا بعضی از دوستان شعور مکفی برای پاسخ و توضیح به تازه کارها ندارند از ادبیاتی که به کار بردم عذرخواهی میکنم ولی بعضی از دوستان باید جوابشون داده میشد
احسان خرمالی دو شنبه 14 بهمن 1398-0:1 1 پاسخ
مجتبی  قره جانلو
سلام.
مجتبی قره جانلو سه شنبه 15 بهمن 1398-21:11 1 پاسخ
مجتبی  قره جانلو
بنده هم فروی خرید کردم ولی منقضی شده. هنوز از طرف کارگزار جوابی دریافت نکردم.
مجتبی قره جانلو سه شنبه 15 بهمن 1398-21:12 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها