در یک نگاه

سلام خدمت دوستان:- آیا کسی هست که در عرضه اولیه فروی با کد آفلاین پیش سفارش ثبت کرده باشد ودر روز عرضه خرید شده برای آن ودر پنل سهامش نمایش داده شده ؟ (من ثبت کردم ولی هیچ خریدی برایم انجام نگرفته ) .

4

مشاهده پست

چهار شنبه 9 بهمن 1398-22:30

خرید کدهای آفلاین

سلام خدمت دوستان:- آیا کسی هست که در عرضه اولیه فروی با کد آفلاین پیش سفارش ثبت کرده باشد ودر روز عرضه خرید شده برای آن ودر پنل سهامش نمایش داده شده ؟ (من ثبت کردم ولی هیچ خریدی برایم انجام نگرفته ) .

1
مصطفی  بحرینی
سلام، ثبت پیش سفارش داشتم و بابت آن از موجودی حساب کم شده و ان شاءالله بعدا در پرتفوی پنل هم نمایش داده میشود.
مصطفی بحرینی چهار شنبه 9 بهمن 1398-23:11 0 پاسخ
ایرج  بدل پور
سلام خدمت دوستان ،اینجا شرایطی گذاشته بودن که میتوانستیم اعتباری از طریق باشگاه برای عرض اولیه اقدام کنیم.من شرایطشو متوجه نشدم ولی با پرداخت پول خرید عرض اولیه انجام دادم ایا کسی میتونه برای عرض اولیه شرکت کلر پارس ک چهارشنبه میخواهد عرضه شه کمکی کنه؟
ایرج بدل پور چهار شنبه 9 بهمن 1398-23:28 0 پاسخ
مریم  علی اصغری
سلام والاذمندکسی معرف شدم واسه کارگذاری اولین خریدشو افلاین انجام داد الان میگه نشده
مریم علی اصغری پنج شنبه 10 بهمن 1398-0:4 0 پاسخ
مهران  فریدی مهر
سلام منم اولین بار عرض اولیه به صورت افلاین زدم کارگزاری بگیره برام نگرفته !!!زده نیاز نیست حساب شارژ باشه پرتفوی داشته باشی تموم خوب منم پرتفوی شارژه که!!چرا نگرفته
مهران فریدی مهر پنج شنبه 10 بهمن 1398-0:31 1 پاسخ
ابوذر  شاه پوری
من همیشه عرضه اولیه را افلاین درخواست دادم‌ . فک کنم ایندفعه ششم بود. همیشه هم خرید انجام شده بدون مشکل
ابوذر شاه پوری پنج شنبه 10 بهمن 1398-1:9 0 پاسخ
سحر  امیری
آفلاینها ‌‌‌شنبه میاد تو پرتفوی
سحر امیری پنج شنبه 10 بهمن 1398-1:10 0 پاسخ
سحر  امیری
برا همه مبین همیشه میگیره. اگه اینجور به تعطیلی بخوره نه کسر پول رو میبینین و نه اضافه شدن سهم تا روز کاری بعد که الان میشه شنبه
سحر امیری پنج شنبه 10 بهمن 1398-1:11 1 پاسخ
حسین  برزنونی
برای من هم این اتفاق افتاده واقعا کارگزاری مبین سرمایه شورشو درآورده
حسین برزنونی پنج شنبه 10 بهمن 1398-1:15 1 پاسخ
مهدی  پورابراهیم
برای من هم اصلا خرید نکرده توی باشگاه سفارش آفلاین گذاشتم ولی خرید نکردند این کارگزاری مزخرفترین کارگزاری هست که دیدم واقعا حق رو ناحق میکنند
مهدی پورابراهیم پنج شنبه 10 بهمن 1398-1:31 1 پاسخ
محمد رضا  عسکری
سلام من هم آفلاین خرید زدم انجام شده البته سابقه داشته در مورد نطرین خرید انجام نشد که دوستان گفتند مشکل از سیستم بوده
محمد رضا عسکری پنج شنبه 10 بهمن 1398-2:13 1 پاسخ
درنیکا  بیگلری
مشکل دیگه ای که هست در سفارش آفلاین بعد از بازار امکان درج سفارش در بازه قیمتی روز بعد وجود ندارد...!!!
درنیکا بیگلری پنج شنبه 10 بهمن 1398-8:36 0 پاسخ
همایون  رستمی
سلام دوستان...همه افراد خانواده بنده ثبت سفارش انلاین دادند اونهایی هم که آفلاین بودن ثبت پیش سفارش دادن اما ترتیب اثر ندادن...آنلاینی ها هم گفتن اردرشون ثبت در سیستم معاملات شده اما غروب که بازدید کردن دیدن پولهاشون به حساب (قدرت خرید) برگشت خورده.
همایون رستمی پنج شنبه 10 بهمن 1398-9:27 0 پاسخ
ناصر  دهقان
هروقت عرضه اولیه را بصورت آفلاین درخواست دادم، یک سهم کم دادند. خرید آفلاین هیچ مزیتی ندارد، چرا که همان لحظه بدهکاری و از حسابت کم میشه. موافقان لایک کنند.
ناصر دهقان پنج شنبه 10 بهمن 1398-12:52 1 پاسخ
محمد  صدری
دوستان ببخشید ارزش داره که واسه یه نفر دیگه هم کد بورسی بگیرم فقط واس عرضه اولیه
محمد صدری پنج شنبه 10 بهمن 1398-21:48 0 پاسخ
مصطفی  پورمنصوری
من خرید آفلاین درخواست دادم و انجام شد.
مصطفی پورمنصوری جمعه 11 بهمن 1398-0:34 0 پاسخ
مهسا   سلیمی
بله
مهسا سلیمی شنبه 12 بهمن 1398-7:46 0 پاسخ
محمد  موذنی بیستگانی
دوستان شرایط درخواست آفلاین رو مطالعه بفرمایید که گفته شده امکان عدم ثبت سفارش وجود دارد! در موارد دیگه به میزان حداقل پرتفو و نقدینگی مورد نیاز که موقع خرید در صفحه مربوطه راهنمایی میکنه دقت داشته باشید، بعد از ثبت خرید در پایین صفحه پی سفارش ثبت شده نمایش داده میشه، من همیشه ازین طریق خرید کردم
محمد موذنی بیستگانی سه شنبه 15 بهمن 1398-22:52 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین