در یک نگاه

درخواست توجیه بعضی از کارکنان کارگزاری مبین سرمایه و همچنین اصلاح بخش مربوطه در سامانه آنلاین پلاس

0

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 9 فروردین 1399-17:43
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 9 فروردین 1399-14:46
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 9 فروردین 1399-7:49
شنبه 9 فروردین 1399-0:37

مشاهده پست

شنبه 5 بهمن 1398-23:23

معضلات مرتبط با حق تقدم سهام

درخواست توجیه بعضی از کارکنان کارگزاری مبین سرمایه و همچنین اصلاح بخش مربوطه در سامانه آنلاین پلاس

طی سال 1397چند بار به یکی از نمایندگی های کارگزاری مراجعه کردم . با ادب ، متانت ، و احترام پاسخگویان مواجه گردیدم . با نشان دادن متن پیام ناظر چند سهم متفاوت به پاسخگویان ، تلاش کردم ثابت کنم که  در صورت وصول درخواست خرید حق تقدم سهام  از مشتری ، کارگزاری مبین سرمایه باید هر دو مبلغ را همزمان از اعتبار مشتری کند ( هم ارزش اسمی 1000 ریالی همیشگی هر سهم و هم ارزش روز حق تقدم سهام مورد نظر را ) . اما ، گفتند ما فقط حق تقدم سهام را طبق ارزش روز برای مشتری می خریم لکن مشتری خودش باید با شرکت عرضه کننده حق تقدم سهام مستقیما تماس بگیرد تا معادل ارزش اسمی تعداد سهام را بحساب بانکی شرکت واریز و . . . نماید . بناچار ، سر گزینه حق تقدم سهام و زیر گزینه تبدیل حق تقدم سهام به سهام عادی را در سامانه آنلاین پلاس مبین سرمایه را به پاسخگویان نشان دادم و گفتم اینها را برای راحتی مشتریان داخل سامانه آنلاین پلاس گذاشته اید . گقتند اشتباه شده و مدتی بعد سر گزینه حق تقدم سهام را کلا حذف کردند .

امروز 5 آبان 1398، بعد از ورود ، متوجه شدم داخل سامانه آنلاین پلاس در بخش پرتفوی لحظاه ای یک گزینه ای هست بنام تبدیل حق تقدم سهام . بر روی آن کلیک کردم و اطلاعات مربوطه را ارائه نمودم اما یک پیام خطا واصل شد که " این حق تقدم سهام در پرتفوی شما در این تاریخ موجود نمی باشد " در حالیکه هم سهام عادی و هم سهام حق تقدم در پرتفوی من وجود دارند . جند بار دیگر ، امتحان کردم ولی بی فایده بود . از ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر امروز ، بارها به نمایندگی مبین سرمایه تلفن کردم و هر دفعه پس از زنگ خوردن های فراوان ، هیچکس گوشی تلفن را بر نداشت .

لطفا از طریق کارگزاری مبین سرمایه ، به من کمک کنید برای تبدیل 4187 حق تقدم سهام متعلقه با نماد شپتروح به سهام عادی قبل از 8 بهمن 1398

حق تقدم سهام   تبدیل حق تقدم سهام   سهام عادی  
2
محسن  زمانی
سلام باید صبر کنی تا حق تقدم به ثبت برسه بعد
محسن زمانی شنبه 5 بهمن 1398-23:37 0 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
مهلت قانونی برای استفاده از حق تقدم نماد شپتروح تا تاریخ 10 بهمن 1398 میباشد . بعد از انقضاء مهلت قانونی ، شرکت پتروشیمی آبادان راسا اقدام خواهد کرد برای فروش حق تقدم های استفاده نشده . ضمن تشکر ، متاسفانه راهنمایی ارائه شده توسط جنابعالی درست نیست چون می فرمایید صبر کنیم تا حق تقدمی را که از قبل به ما داده اند بواسطه عدم خرید ما از بین برود
صغرا سنقرزاده شنبه 5 بهمن 1398-23:50 0 پاسخ
محسن  زمانی
سلام اگر تا مهلت مقرر حق تقدم خریدی و۱۰۰۰ریال را واریز کردی به سهم تبدیل میشه وگرنه خود شرکت به قیمت روز حق تقدم شما رو میفروشه وبه حساب شما واریز میکنه
محسن زمانی یک شنبه 6 بهمن 1398-0:14 1 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
من نیز همین مشکلات را داشته و دارم . لطفا از طریق کارگزاری مبین سرمایه ، به من کمک کنید برای تبدیل 2008 حق تقدم سهام متعلقه با نماد شپتروح به سهام عادی قبل از 8 بهمن 1398
صغرا سنقرزاده شنبه 5 بهمن 1398-23:39 0 پاسخ
محسن  زمانی
سلام اول ۱۰۰۰ریال به حساب شرکت باید واریز کنی ورسید ان را به شرکت ارسال کنی پس از چند ماه به پرتفوی شما اضافه میکنندشماره تلفن وفکس وادرس شرکت را از سایت اون شرکت بگیرید
محسن زمانی شنبه 5 بهمن 1398-23:57 0 پاسخ
محسن  زمانی
پروسه حق تقدم از یک ماه تا شش ماه بسته به شرکت داره طول میکشه تا به سهم تبدیل بشه تا بتونی خرید فروش کنی
محسن زمانی شنبه 5 بهمن 1398-23:44 0 پاسخ
محمد رضا  عسکری
سلام.برای خرید حق تقدم ارائه شده به ورودی سهام داران پترو شیمی آبادان وارد بشوید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. بعد برگه لازم از طریق پست برای شما ا البته چون زمان کم است پیشنهاد می کنم با اداره سهام تماس بگیرد
محمد رضا عسکری یک شنبه 6 بهمن 1398-1:7 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین