در یک نگاه

جزوه تخصصی بورس،هوش و مدیریت مالی،روانشناسی بازار سرمایه و بورس

3

مشاهده پست

شنبه 21 دی 1398-1:6

جزوه تخصصی بورس

با سلام

مناسب برای افرادی که قصد ورود به بازار بورس وبازارهای مالی را دارند - آموزشگاه ها و کارگزاری ها

با ذکر تبلیغ و تمجید از کارگزاری محترم مبین سرمایه در فصل اول

کاملا رنگی - آماده برای چاپ

برای دیدن نمونه ی جزوه و سایر اطلاعات مربوطه به سایت زیر مراجعه کنید . مطلب اول سایت مربوط به جزوه ذکر شده می باشد.

http://colonia.sellfile.ir

با تشکر از کارگزاری مبین سرمایه

((لطفا بدون آگاهی و تمرین پول خودرا وارد بورس نکنید))

5
مجید  محمدی
لطفن محل پنل عمومی تالارگفتگو را محل تبلیغات و محل درآمدزایی خودتون نفرمایید ، ما پول داشته باشیم سهم می خریم اگر در سهمی ضرر هم کنیم بهتر از این هست که پول به سیگنال فروش ها و دروغ پردازان کانالهای مجازی کنیم
مجید محمدی شنبه 21 دی 1398-1:52 5 پاسخ
امیر  مرادی
همه مثل شما که استاد نیستن دوست عزیز. افراد مبتدی نباید وارد بورس بشن و یا بدون اطلاعات سهام خرید و فروش کنن . بعدشم جزوه چه ربطی داشت به سیگنال ؟ توقع داری جزوه ای که شش ماه براش وقت و هزینه گذاشته شده رو رایگان ارائه بدن؟ این جزوه با همکاری کارگزاری مبین سرمایه ارائه شده و تبلیغی برای این کارگزاری نیز می‌باشد . لطفا بدون اطلاع اقدام به نظر دادن و یا قضاوت نکنید . موفق باشید
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-9:47 3 پاسخ
امیر  مرادی
افراد مبتدی نباید وارد بورس بشن و یا بدون اطلاعات سهام خرید و فروش کنن ؟؟؟ ***
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-9:50 2 پاسخ
زهره  موحدیان
اینکه مبین سرمایه این جزوه رو تایید کرده رو باید از خودشون پرسید نه از شما ، گذاشتن یک لوگو و یک نوشته خیلی مجوز خاصی نیاز نداره و هرکسی میتونه به قصد سو استفاده این کار رو انجام بده ، ضمنا اینجا محلی برای تحلیل هست نه بازاریابی
زهره موحدیان پنج شنبه 3 بهمن 1398-12:0 0 پاسخ
مجید  محمدی
گردش اطلاعات به حدی سریع و پیچیده است که تمام اطلاعات ارزشمند را شما می بینید به راحتی در نت و اینترنت پیدا می کنید ، بیل گیتس میگه در دهه آینده دانشگاهها داخل فضای مجازی و نت خواهد شد و اثر دانشگاهها کمرنگ میشه / این ایرانیها هستند که برای اطلاعات خودشان خواهان پول های گزاف هستند ، چند سال دیگه دکترای الان میشن نهضت سوادآموزی اون زمان ، شما اگر به فکر مبین سرمایه بودی جزوه را رایگان آپلود میکردی تا با ترید بیشتر کارمزد مبین هم افزایش پیدا کنه ، رویکرد اخاذی پول در قبال اطلاعات پایین دستی و ساده رویکرد کهنه و اشتباهی هست دنیای اطلاعات ما را با خود خواهد برد ،
مجید محمدی شنبه 21 دی 1398-12:31 1 پاسخ
امیر  مرادی
میشه چند تا از مطالب بورسی که از گذشته تغییر کرده رو بفرمایید ؟ اگه با حرفاتون قصد متشنج کردن فضا رو دارید باس بگم جای اشتباهی اومدی داش باس بری زیر پستای اینستاگرام نظر بدید نه اینجا .گه همه بخوان طبق حرف شما عمل کنن که باید نویسنده ها و محقق ها کتاب و جزوه هاشونو رایگان در اختیار بقیه بزارن . شما یه کتاب درباره ی روند میبینی ۳۰هزارتومان قیمت خورده اونوقت یه جزوه که شش ماه تحقیق و زحمت براش کشیده شده ۲۹هزارتومان ارزش نداره ؟؟ مشکل ما ایرانیا اینه که توقع داریم همه چی رایگان بهمون بدن در واقع عادت کردیما .
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-13:33 3 پاسخ
امیر  مرادی
بعدشم مگه علم کامپیوتره که اطلاعات سریع گردش کنه؟؟؟ تکنیکال که تکلیفش مشخصه و ممکنه مطالب جدید بهش اضافه بشه ولی 90 درصد با همین ابزار ها و مطالب قبل دارن تحلیل میکنن .تحلیل بنیادی هم که اگه شما بتونی صورتهای مالی و سایت TSETMC و...رو عوض کنی وگرنه همون مطالب قبلیه . درستکه توی اینترنت موجوده ولی مشکلش اینکه یکپارچه نیست و بصورت پراکنده ارائه شده. اگه همه چیو میشد از تو اینترنت بصورت کامل یاد گرفت پس دیگه اینهمه آموزش گاه واسه چیه؟؟؟ یه مشکل دیگه ما ایرانیا اینیه که وقتی از چیزی اطلاعی نداریم نظر میدیدم و با قضاوت دیگران میخوایم خودنمایی کنیم.
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-13:40 3 پاسخ
امیر  مرادی
سیگنال های فروش ها و دروغپردازان کانال های مجازی هم که فرمودید من آدم سراغ دارم با همین سیگنال هایی که میگید دروغه ماهانه بالای 60 درصد سود میگیره. درستکه یه عده سواستفاده میکنند از سادگی بقیه ولی هستند کسانیکه با علم و آگاهی سیگنال میدن. وقتی شما همچین مکانی همچین نظری میدید یه عده که مبتدی هستند و میخوان سرمایه شونو بیان توو بورس ممکنه با حرف شما خودشون اقدام به خرید و فروش کنند و اونوقته که ضررش میوفته گردن شما که بهش میگن حق الناس. اگه بجای بیهوده نظر دادن و قضاوت دیگران کمی مطالعه کنیم دیگه نه نیازه که به سیگنال فروشا رو بیارید و نه سهام اشتباه بخرید که ضرر کنید .#کمی_تعمل_کافیست
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-13:52 3 پاسخ
مجید  محمدی
باشه من تحلیل رایگان و جزوه رایگان به مراتب سنگین تر از مطالب پولی شما می گذارم متوجه بشوید که دیگه دنیای اخاذی اطلاعات سوخته تمام شده
مجید محمدی شنبه 21 دی 1398-17:21 0 پاسخ
امیر  مرادی
اگه جزوه ی من اطلاعات سوخته اس چرا نتونستید چند تا مطلب بورسی که از گذشته تغییر کرده رو بگید؟ باور کنید اگه از نظرات شما پرینت بگیرم و ببرم سفارت آلمان بهم پناهندگی میدن : دی . خلاصه اینکه من قصد بحث با کسی رو ندارم چون در واقع وقتشو ندارم ولی از جزوه ای که کلی براش زحمت و وقت صرف کردم دفاع میکنم. شما بفرما رایگان ارائه کن خدا خیرت بده
امیر مرادی شنبه 21 دی 1398-20:17 2 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها