آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 14 تیر 1399-1:23

مشاهده پست

چهار شنبه 18 دی 1398-11:39

مسابقه باشگاه مشتریان مبین سرمایه

به مسابقات باشگاه تنوع بدهید

مدتی است که همه سوالات مسابقه مربوط به تحلیل تکنیکال و مفاهیم اقتصادی است، تحلیل بنیادی هم بچه همین بورسه، جوجه اردک زشت نیست که!

13
داود   برزگری
این طاح سوالات یه جزوه داره تا تموم نشه نمیره سراغ جزوه بعدی
داود برزگری چهار شنبه 18 دی 1398-12:20 4 پاسخ
عباس  سلیمانی پور
سلام برای ما تازه کار ها که جواب ها رو نمی دونیم تکلیف چیه؟ ایا منبع خاصی هست؟ که مراجعه کنیم و جواب بدیم وامتیاز کسب کنیم؟ دوستان کمک کنید تشکر
عباس سلیمانی پور چهار شنبه 18 دی 1398-14:29 4 پاسخ
علی  دمن
سلام دوست عزیز خوشحالم که به جمع ما اومدید توی قسمت اموزش باشگاه کلیپ و اموزش های خوبی هست میتونید بهره ببرید
علی دمن پنج شنبه 19 دی 1398-7:2 0 پاسخ
عباس  سلیمانی پور
سلام وقت بخیر امید وارم حال همه دوستان عزیز خوب باشه ،تشکر و سپاس از راهنمایی شما
عباس سلیمانی پور جمعه 20 دی 1398-7:21 0 پاسخ
علی اکبر  خلیلی
اکثر سوالات پر از حاشیه و شک و شبهه . بازاری که تکنیکال سرش نمیشه چرا اینقد اصرار دارید مشتری دنبال تکنیکال باشه . به نظر بیشتر دنبال سوزوندن امتیاز مشتری هستین تا امتیاز دادن به مشتری . هوای مشتری رو داشته باشید لطفا . اینقد پیچیدگی و ریز کاری و نکته ای نیاز نیست مشتری رو تشویق به یادگیری و مطالعه کنید نه امتیاز دادن و امتیاز گرفتن . بخش جوایز مثل کتاب عالیه . حداقل از همین کتابا سوال طرح کنید نه جزوات پایان ترم رشته های مالی و حسابداری واقتصاد
علی اکبر خلیلی چهار شنبه 18 دی 1398-15:45 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
عرض ادب و احترام خدمت شما دوست گرامی جناب خلیلی عزیز، جسارتاً این قسمت متن شما « ... بیشتر دنبال سوزوندن امتیاز مشتری هستین تا ......» بنده را بعنوان یک مشتری به فکر وا داشت ، در قبال این جمله ی شما این سوال برایم پیش می آید که آیا همه شرکت های کارگزاری مشابه این باشگاه و امتیازات و جوایز را برای مشتریان خود دارند؟؟؟!!!! بنظرم میاد که شما تجربه ی همکاری با دیگر شرکت های کارگزاری را نداشته اید و تجربه ی جفا کاری شرکت ها در حق مشتری ها را ندارید ، نام کارگزاری را در اینجا خدمت تان نمی آورم ! بنده با شرکتی کار میکردم که به سبب ندادن کاربری آنلاین در سال 92 مجبور به ترک شرکت شدم مشکل فقط همین ندادن کاربری آنلاین به بهانه نداشتن ایمیل و قبول نکردن جی میل نبود ، در آنزمان خرید گروهی توسط شرکت های کارگزاری وجود داشت و این شرکت نامرد از مشتریان به این بهانه نوسان روزانه هم میگرفت و در پایان روز قیمت ماکزیمم خرید را به حساب مشتری میگذاشت که بابت خرید وسینا در آن زمان در روز مربوطه اجحاف را در حفم نمود و اعتراضم ره به جایی نبرد ،،،،، شخصا از مدیریت محترم و کارشناسان و پرسنل محترم شرکت کارگزاری مبین سرمایه بابت خدمات خوب شان کمال تشکر و امتنان را دارم و از شما و دیگر دوستان بابت مشارکت شان برای رونق بخشیدن به سایت باشگاه قدردان هستم%
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 19 دی 1398-1:48 6 پاسخ
علی اکبر  خلیلی
سلام و سپاس بیکران . مبین سرمایه رو قبول دارم که هستم و با دیگر کارگزاریها هم . طرح و برنامه های باشگاه مبین خوب و عالی هست به نظر خودم ولی یه ریزه کاری هایی هم هست که اهمیت بدهند بسیار مطلوب تر میشود مثلا دیروز پنج شنبه تا 12 شب باشگاه از دسترس خارج بود بلکه هم بیشتر . این در دسترس نبودنا لابد بعضی وقتا هست حالا به هر دلیلی ولی میتونه در ساعات مراجعات کمتر صورت بگیره مگر در مواقع که دیگه نشه کاریش کرد حالا میخواد ماهی یکبارم اتفاق بیفته در زمان که مشتری مراجعه ای به سایت نداره انجام گیرد . و در مورد سوالات و مسابقات به نظر من بهتره منابع مشخص باشه بخاطر اینکه شرکت کننده پراکنده و صرفا جهت پاسخ به سوال مشخصی دنبال جای خاصی از منابع یا صفحه خاصی از کتاب یا سرچ خاص و محدودی نباشه که فقط بخواد جواب همونو به دست بیاره . ماهی یدونه کتاب بزارن برا مطالعه که هم یه دونه کتاب بصورت کامل خونده شده باشه هم فرهنگ افزایش اطلاعات بورسی صورت پذیرفته باشه هم موضوع خاصی بطور کامل مطالعه گردیده باشه هم سوالی در همون مباحث مطالعه شده طرح شده باشه که هدف اصلی هم گسترش فرهنگ افزایش اطلاعات مالی و بورسی باشه . حالا جوایز انگیزشی هم کنارش . سپاس سپاس سپاس
علی اکبر خلیلی جمعه 20 دی 1398-8:59 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سام و عرض ادب خدمت دوست گرامی جناب خلیلی عزیز و دیگر دوستان گرامی ،از نکات مورد اشاره در متن تان بسیار لذت بردم و عالی بود ، متن اخیر شمابنده را به یاد مقاله ای بنام چرا دایناسورها از بین رفتند انداخت که در این مقاله به بررسی شرکت ها برتر 100 سال اخیر و علت محو شدن خیلی از آن شرکت های برتر،از بودن در جمع شرکت مبین سرمایه و داشتن دوستانی چون شما افتخار میکنم،با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت برای همه دوستان %
سیدرضا قدمگاهی جمعه 20 دی 1398-13:29 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلاام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان گرامی ، احتراما بنده امسال 7 امین سال حضور در بازار سرمایه را پشت سر میگذارم،در ابتدای ورود به بازار اطلاعات مربوطه (تکنیکال و بنیادی) را نداشتم،اطلاعات بنیادی ام محدود به دروس دانشگاهی بود که آنهم بعلت عدم عدم ارتباط شغل اصلی ام بلا استفاده بود و به اصطلاح داشت خاک میخورد، به سبب علاقه ای که به فعالیت در بازار بورس دارم به یادگیری تکنیکال رو آوردم ،نتایج خوبی را برایم به همراه آورد،با توجه به هم نظر بودن با دوست خوبمان جناب توکلی در چند ماه اخیر سعی در وزن دهی به فاند در بررسی هایم نمودم و در کنار بررسی های تکنیکالی ام بررسی های گزارشت را هم لحاظ کردم نتیجه تا حدی بهتر شد!!! اما با گذشت زمان دیدم که بررسی بنیادی راه را برای گرفتن آدرس اشتباه هموار کرد که مثال موجود آن در همین سایت «بررسی نموداری بموتو» در چند وقت پیش بود که برای دوستان هم قابل مشاهده می باشد ، با مرور گزارشات بموتو اقدام به خروج با ضرر از این نماد کردم ، در ابتدا از خروج با ضرر کم راضی بودم اما زمان نشان داد که حرف تکنیکال مطمئن تر از فاند (بنیادی) بود . لذا شخصا دادن وزن بیشتر به تکنیکال را در بخش مسابقات بعنوان محرک برای مطالعه بیشتر میدانم و می پسندم تا بنیادی و حتی پیشنهاد گنجانده شدن سوالات روانشناسی بازار و تابلو خوانی بعنوان محرک برای مطالعه به کارشناسان محترم شرکت دارم تا بنیادی ،،، در پایان پیشنهاد م به دوستان گرامی این است که شرکت در مسابقات را با انگیزه ی محرک برای مطالعه نگاه کنند تا امتیاز گیری که همین لاگین 7 روزه ی پشت سر هم یک امتیاز گیری جالب و بدون استرس است ، بخدا امتیازگیری از معاملات آنهم هدف دار و با پشتوانه علمی منجر به سود خیلی دلچسب تر است ،،،، شخصا از مدیریت و کارشناسان محترم شرکت بابت بخش مسابقات بسیار سپاسگزارم هرچند در تعداد قابل توجه آنها جواب ارسال نمیکنم تا امتیاز مربوطه را بگیرم اما حتما تک تک جواب های مسابقات را پیگیر هستم و نکات بسیار ارزشمند کلیدی یا بعبارتی تستی و کاربردی را یاد گرفته ام ،،،، با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان جمع حاضر%%%
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 19 دی 1398-1:27 1 پاسخ
علی  دمن
بله درسته منم برای اینکه جواب سوالی رو پیدا کنم باید میرفتم و منابع ش رو جستجو میکردم و به طبعش اطلاعاتم زیاد تر میشه الان من برای سوال قبلی مجبور شدم اموا الیوت رو کنکاش کنم تا جواب سوال و پیدا کنم
علی دمن پنج شنبه 19 دی 1398-4:26 0 پاسخ
علی  دمن
دوستان من که فکر میکنم کار دوستانی که سوال طرح میکنند درسته من توی کارگزار اگاه هم حساب انلاین دارم تو قسمت مسابقه اش که یه بار نگاه کردم لیست سوالاتش نسبت به اینجا خیلی مشکل تر بود در ثانی دوستان بازار رو اسون نگیرید برای اینکه سود کنید مجبورید دانش و اطلاعاتتون و بالا ببرید حالا این دوستان یه مشوقی گذاشتن خیلی ازشون ممنونیم در مورد جمله دوستمون که گفتند سوالات پر شک و شبه هست باید بگم بازار هم همینطور شما باید ریزه کاری بازار بدستتون بیاد و الا با ساده انگاری نمیتابید تو این بازار در مورد سوزوندن امتیازات دوستان در سوالاتی که تا ۸۰ درصد جوابش نمیدونید شرکت نکنید ۲ سوالات نکات انحرافی دارند درجا پاسخ ندید و بزارید برای روز اخر ۳از امتیاز لاگین ۷ روزه برای شرکت در مسابقات بهره ببرید
علی دمن پنج شنبه 19 دی 1398-6:52 0 پاسخ
داود   رشیدی
حتما جواب سوال هم بذارین حداقل بدونیم جواب درست سوال چی بوده
داود رشیدی پنج شنبه 19 دی 1398-11:31 1 پاسخ
محمدحسین  یگانه حسینی
در قسمت ارشيو و بايگاني سوالات جواب سوالات مشخص شده
محمدحسین یگانه حسینی شنبه 21 دی 1398-16:25 0 پاسخ
محمدحسین  یگانه حسینی
با سلام خدمت و تشكر از مديران مبين سرمايه. اگر دوستان به بايگاني مسابقات مراجعه كنن از گنجينه سوالات ميتونن بهره ببرن هم بنيادي . هم تكنيكالي . از اينكه سوالاتي طرح ميكنيد كه تريدر آماتور بره دنبال جواب و اينكه غير از خريد و فروش به اموزش هم اهميت ميديدي. ممنونم
محمدحسین یگانه حسینی شنبه 21 دی 1398-16:24 0 پاسخ
نظام الدین  فتحی
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ، متاسفانه سایت باشگاه مبین برخی روزها کلا از دسترس خارجه و دسترسی بهش ممکن نیست اما در خصوص مسابقات هم که عرض کنم که روز به روز داره بدتر میشه و بجای جلب مشتری مشتری پرونی در دستور کار دوستان قرار گرفته امیدوارم یک بازبینی اساسی صورت بگیره
نظام الدین فتحی دو شنبه 1 اردیبهشت 1399-13:2 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها