در یک نگاه

دوستان وقتی میخواین آشناها رو به باشگاه دعوت کنین بهشون بگین جزو 5 کارگزاری اول هستیم. همیشه وقتی به من میگفتن خوب مبین سرمایه جزو بهترینها نیست بهم بر می‌خورد.

11

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
جمعه 9 اسفند 1398-11:43
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
کالسیمین‌   پنج شنبه 8 اسفند 1398-12:29
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
چهار شنبه 7 اسفند 1398-15:11
چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:55
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
ویتانا   چهار شنبه 7 اسفند 1398-13:46
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
کارخانجات‌تولیدی‌شیشه‌رازی‌   چهار شنبه 7 اسفند 1398-9:21

مشاهده پست

سیامک   عرب نژاد
چه عالی
سیامک عرب نژاد سه شنبه 3 دی 1398-22:36 6 پاسخ
عباس  سلیمانی پور
با سلام و عرض ادب تشکر وخدا قوت خدمت همه عوامل و مدیریت کارگزاری مبین سرمایه با ارزوی موفقیت روز افزون برای شما
عباس سلیمانی پور سه شنبه 3 دی 1398-23:7 5 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام و عرض ادب ، قرار گرفتن کارگزاری مبین سرمایه بین 5 شرکت و اعلام آن در خبرگزاری رسمی جای تبریک به مدیریت و پرسنل محترم شرکت دارد، اما بنظر بنده آمار بالا نشان دهنده ی جایگاه اصلی شرکت بصورت واقعی نیست و جایگاه واقعی شرکترا شخصا یک میدانم آنهم از بابت مشتری مداری و عدم نگاه طبقه بندی شده و تفکیک اهمیت مشتری ها بر اساس مقیاس ،میزان سرمایه و گردش مالی مربوطه ،از سال 92 در بازار بورس هستمبا شرکت های کارگزاری بانک رفاه ، بانک صادرات ، نهایت نگر،راهنمای سرمایه گذاران ،بانک ملی و مفید علاوه بر مبین سرمایه همکاری داشته ام با یقین کامل عرض میکنم این شرکت یک شرکت در حد شرکت های آلمانی و ژاپنی است و سنجش این شرکت با شرکت های ذکر شده در تصویر بالا و حتی دیگر شرکت های بزرگ یک قیاس مع الفارغ ،،، بابت همراهی با شرکت کارگزاری مبین سرمایه خدا را شاکرم و مایه ی افتخارم است ، با آرزوی موفقیت های هرچه بیشتر برای مدیریت و پرسنل محترم شرکت%
سیدرضا قدمگاهی چهار شنبه 4 دی 1398-1:7 7 پاسخ
سحر  امیری
من هم از مبین سرمایه راضی هستم اما برای بار اول که به دوستان معرفی می‌کنیم آمار نقش قابل توجهی داره. متاسفانه مبین سرمایه در سمنان و جم شعبه نداره بخصوص شهرستان جم چون محل زندگی مهندسان شرکت پارس جنوبی هست. بر خلاف کارگزاری آگاه که هر جایی یه شعبه داره.چند تا از دوستان من در جم از آگاه راضی نیستن اما چاره ایی ندارن. مبین سرمایه باید به این توجه کنه که بخش زیادی از آنان یک شهرستان کوچک دارای درآمدهای قابل توجه می باشند و قابلیت سرمایه گذاری بالایی در بورس دارند.
سحر امیری چهار شنبه 4 دی 1398-12:59 3 پاسخ
مجتبی حسن  معصومی
من حاضرم در جم از طرف کارگزاری مبین دفتر بزنم
مجتبی حسن معصومی پنج شنبه 5 دی 1398-19:5 0 پاسخ
سلیمان  رحمانی
سلام منم به همه عوامل کارگزاری مبین سرمایه قرارگرفتن در رتبه برتر کارگزاریهای فعال رو تبریک عرض می کنم بخصو ص بچه های مبین سرمایه رشت که در کسب این رتبه نقش بسزایی دارند سلیمان رحمانی مشهد مقدس
سلیمان رحمانی چهار شنبه 4 دی 1398-7:55 4 پاسخ
احسان  لواسانی
با سلام مراتب تبریکات و تقدیر و تشکر گروه ساتن را پذیرا باشید.
احسان لواسانی چهار شنبه 4 دی 1398-8:29 2 پاسخ
محمد  صفي لو
با سلام منم به نوبه خودم تبریک میگم
محمد صفي لو چهار شنبه 4 دی 1398-9:17 2 پاسخ
حسن  عبدی
باسلام ضمن عرض تبریک لطفا در راستای تعالی از آموزش نیز در تهران غافل نشوید.
حسن عبدی چهار شنبه 4 دی 1398-11:5 1 پاسخ
عبدالصمد  عباسی
باسلام و عرض تبریک وتشکر ازهمه پرسنل ومدیریت محترم مبین سرمایه زنجان
عبدالصمد عباسی چهار شنبه 4 دی 1398-14:32 1 پاسخ
مجید  محمدی
با سلام و عرض تبريك به مجموعه تيم مبين سرمايه ، براي بهتر شدن كارايي و قرار گرفتن در بين ٣ رتبه ايران بايد مبين سرمايه با رتبه هاي اول رقابت كنه ، در كارگزاري مفيد اينطور كه دوستان من هستند به كارمزد تريد چه خريد و چه فروش بابت گذشتن از يك حدي تخفيف در كارمزد صورت مي گيره كه در رقم هاي بالا واقعن براي سهامدار ارزشمند و مهم هست كه اين مسعله را مبين سرمايه نداره و موكول كرده به يك امتيازي كه خيلي سخت به اين امتيازات معمولن مي رسند سهامداران // دومين برتري كارگزاري مفيد اينه كه به پول مانده در قدرت خريد كه در كارگزاري نشسته و با اون سهامدار هنوز سهمي نخريده سود تعلق مي گيره مثل بانك كه سود به سپرده ها اختصاص ميده ... خب اينها و امتيازات ديگه باعث شده غالب سهامداران مفيد براشون جذابيت داشته باشه . و نصف سهامداران در مفيد تريد انجام بدهند ، براي رقابت با بزرگان بايد بزرگ بود ، مبين سرمايه اگر ميخاد جزع سه رتبه اول باشه بايد آپشن هاي جديدي را براي سهامداران در نظر بگيره سود يكطرفه باعث مهاجرت سهامداران به كارگزاري هاي بهتر و موازي خواهد شد ...
مجید محمدی چهار شنبه 4 دی 1398-17:55 3 پاسخ
محسن  برجی
واقعا درسته مبین سرمایه باید اول به فکر سهامداران باشد امتیازات خاصی به مشتریان دهد
محسن برجی سه شنبه 10 دی 1398-7:41 1 پاسخ
صدراله  امیرحاجی ونکی
مبین سرمایه با توجه به مسئولین وکارمندان باتجربه وپاسخگویی که داره جاداره که رتبه اول را بهش بدهند من بیش از یکسال هست که با این کارگزاری کار میکنم از نظر اطمینان،تعهد واعتماد حرف اول را میزنه ،ودر مساعدت وهمکاری با سهامداران خُردنهایت احترام را داره ،انشاءالله همیشه سربلند وموفق باشه وسرافراز
صدراله امیرحاجی ونکی جمعه 6 دی 1398-10:22 0 پاسخ
فاطمه   حیدری
سلام از نظر پاسخگویی واقعا بی نظیره .ولی در دادن اعتبار باید تجدید نظر بکنن در بازارهای ریزشی باید حامی سهامدار باشند نه اینکه حساب اعتباریشو کم کنند این کار باعث میشه سهامدار از ترس از دست دادن دارایی کمتر ترید کنه و وضعیت بدتر بشه این انتقاد بنده از این کارگزاریه
فاطمه حیدری جمعه 6 دی 1398-14:6 1 پاسخ
عبدالجواد  ذاکر
تلاشهاتان در ارتقای سطح دانش مشتریان برایمان ارزشمند است - جایگاه شما بالاتر خواهد رفت - امیدوارم برای سال 2020 کارگزاری شما افق های روشنتری درپیش داشته باشد - کریسمس و سال نو میلادی مبارک
عبدالجواد ذاکر یک شنبه 8 دی 1398-8:22 0 پاسخ
مهدی  حقیقی پوده
سلام. بنده هم تبریک میگم خدمتتون. ولی به نظر من باید کارگزلری دنبال این باشه که هر ساله رتبه خودشو بهتر کنه. بنده از همه خدمات شما راضی هستم به جز پاسخگویی تلفنی
مهدی حقیقی پوده دو شنبه 9 دی 1398-19:20 0 پاسخ
محسن  برجی
سلام نمایندگی اهواز پاسخگو نیست برعکس نمایندگی نمایندگی کرمان هر لحظه تماس گرفتم پاسخگو بود ممنون
محسن برجی سه شنبه 10 دی 1398-7:37 1 پاسخ
همایون  نصری رازین
باید سعی کنه ارتقا رتبه پیدا کنه
همایون نصری رازین پنج شنبه 3 بهمن 1398-18:10 0 پاسخ
حسن  رحیمی مدیسه
سلام.من امروز ثبت نام کردم در کارگزاری.ولی متاسفانه ایمیلی برای من هنوز نیومده تا خرید و فروش انلاین داشته باشم.لطف کنین راهنمایی کنین.ممنون
حسن رحیمی مدیسه چهار شنبه 7 اسفند 1398-21:8 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها