در یک نگاه

حرکت سهم درون کانال صعودی و حمایت از کف کانال

1

نمادهای مرتبط

مشاهده پست

فاطمه   حیدری
امروز برگشت زد
فاطمه حیدری شنبه 29 تیر 1398-14:14 1 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
غشهد:حمایت فعلی11250است که در صورت از دست رفتن حمایت بعدیمقدار روندش 9000می باشد در تایم هفتگی یک واگرایی منفی در 3اندیکاتور rsi واستوکاستیک و mfi قابل مشاهده است که این واگرایی در استو کاستیک مشخص تر است ،از آنجائیکه روند اصلی بازار صعودی است با تبعیت از آن به احتمال زیاد شاهد اصلاح قیمتی قابل توجهی نخواهیم بود اما با توجه به رشد خوب و شارپ بعد یک مدت طولانی رکود در سهم انتظار کف سازی و اصلاح زمانی محتمل تر است بنظرم باید به دید نوسانی 10000تا 13600 به این نماد داشت%باید
سیدرضا قدمگاهی یک شنبه 30 تیر 1398-1:43 1 پاسخ
مجتبی   نوری
کلا غذایی ها رشد خوبی خواهند داشت
مجتبی نوری یک شنبه 30 تیر 1398-12:5 1 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
بنظرم در رشد بازارو گروه ها مزیت نسبی صنایع و اینکه تولید شرکت جزء کالاهای اساسی و یا استراتژیک هست را نیزباید مد نظر قرار داد،روند کلی بازار صعودی است و تمامی گروه ها و نمادهای مربوطه محکوم به رشد هستندو این رشد تا انتهای سال بدون شک با اصلاح هایی ادامه خواهد داشت ، نظر شخصی بنده این است که چون اکثر نمادهای گروه غذایی رشد بالایی را انجام داده اند نباید انتظار رشد بالا و عالی از این به بعد از این گروه داشت و برای ادامه ی رشد خوب و عالی پیشنهاد بررسی گروه پترو ،پالایشی و بعضی گروه های خاص از جمله کاغذ را دارم
سیدرضا قدمگاهی یک شنبه 30 تیر 1398-21:15 0 پاسخ
محمدهادی   شریفی ایردموسی
با سلام بنظر شخصی من بیشتر گروهها رشد خواهند داشت گروه قندی فعلا رکورد زده زراعتها هم خوب رفتند غذایی ها فعلا جای رشد بیشتری خواهند داشت خود شهد ایران زیان خود را امسال در سه ماهه اول به سود عملیاتی 31تومنی رسونده و تا پایان سال احتمالا بالای 100تومن خواهد ساخت رشد قیمت کنستانتره از دلایل آن هست این شرکت 2میلیارد ریالی دارایی خوبی ازباغ {147هکتار}تا زمین دارد خود شرکت در بافت شهری واقع شده متری 6ببالا ارزش دارد 48هزار متر مربع مساحت دارد درصورت افزایش سرمایه از مازاد تجدید ارزیابی رقم بالایی خواهد داشت رشد غذاییها تازه شروع شده تا پایان سال فکر کنم در غذایی سهم زیر 2هزار نخواهیم داشت
محمدهادی شریفی ایردموسی دو شنبه 31 تیر 1398-16:13 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها