در یک نگاه

ادغام ۵ بانک و موسسه بورسی و فرابورسی وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه با فروش سهام آنها از امروز وارد مرحله دوم می‌شود.

2

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 14 تیر 1399-1:23

مشاهده پست

یک شنبه 18 فروردین 1398-15:15

مرحله دوم ادغام ۵ بانک و موسسه نظامی شروع شد

ادغام ۵ بانک و موسسه بورسی و فرابورسی وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه با فروش سهام آنها از امروز وارد مرحله دوم می‌شود.


  مرحله دوم ادغام ۵ بانک و موسسه نظامی شروع شد
ادغام ۵ بانک و موسسه بورسی و فرابورسی وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه با فروش سهام آنها از امروز وارد مرحله دوم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،اولین گام اجرایی دولت برای ادغام 5 بانک‌ و موسسه بورسی و فرابورسی در بانک سپه بعد از اعلام رسمی بانک مرکزی در 11 اسفند ماه با انتشار صدور اطلاعیه خرید در روزنامه های کثیر‌الانتشار انجام شد.

براین اساس،با توجه به اعلام رسمی و مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج ساعت معاملاتی ،همه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام موسسه اعتباری کوثر و بانک های انصار، قوامین، مهر اقتصاد و حکمت می‌توانند از امروز به مدت 30 روز کاری پس از مراجعه به یکی از شرکت های کارگزاری عضو شرکت بورس، فرابورس یا شعب شخص شده که مرتبط با یکی از کارگزاری های فوق باشد با ارائه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه، نسبت به فروش سهام اقدام کنند.

موسسه اعتباری کوثر: قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری برای سهامداران حقیقی ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم و برای حقوقی های غیر وابسته به نیروهای مسلح به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است.نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است و سهام توسط شرکت عصر تجارت اقتصاد خریداری می شود.

بانک قوامین: قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری برای سهامداران حقیقی ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم و برای حقوقی های غیر وابسته به نیروهای مسلح به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است.نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است و سهام توسط شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا خریداری می شود.

بانک انصار: قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری حقیقی و حقوقی ۲۰۸۶ ریال به ازای هر سهم است. نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است و سهام فقط توسط شرکت ایرانیان اطلس خریداری می‌شود.

بانک مهر اقتصاد: قیمت سهام قابل خرید از هر کد سهامداری حقیقی و حقوقی های غیر وابسته به نیروهای مسلح به ارزش تابلو در زمان توقف نماد است.نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است و سهام توسط شرکت نگین ساحل رویال خریداری می شود.

بانک حکمت ایرانیان: قیمت سهام قابل خرید برای هر کد سهامداری حقیقی، ۱۰۰ تومان و برای حقوقی ها ۷۸۸ ریال معادل ارزش تابلو در زمان توقف نماد است.نوع سفارش از نظر اعتبار زمانی نیز  بدون محدودیت زمانی است که توسط شرکت توسعه فناوری و تجارت حکمت به عنوان متولی تعیین شده از سوی نهادهای ناظر خریداری می شود.


3
سیدمجید  آیت
با سلام من امروز اومدم سهام وقوام رو بخرم پیغام آمد که شما بیانیه انجام معامله در بازار پایه را تایید نکرده اید یا منتظر تایید کارگزاری هستید واقعیت چیه؟
سیدمجید آیت دو شنبه 13 خرداد 1398-11:28 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام مورد خاصی نیست برای معامله در بازار پایه با زدن تیک مربوطه و پذیرش ریسک مربوطه مجاز به انجام معامله در بازار پایه می شوید،سازمان بورس محترم جوری روی پذیرش ریسک معامله در بازار پایه تاکید داره که انگار بازارهای اصلی بورس و فرابورس بهشت برین است و جای گل و بلبل و پروانه و شفافیت و درستکاری مدیریت شرکت ها برقرار، انگار نه انگار که آخرین مورد کوره ی سرمایه سوزی افراد حقیقی در نماد های بانکی فعال در بازار بورس و فرابورس بود!!!! برای مدیریت بازار بورس ایران واقعا متاسفم که هر قانونی را که می گذارند در جهت تامین منافع یک عده ی خاص است و آخرین مورد افزایش زمان قانون اجرای ریسک تا 11:30 و بزخری سهام تا این ساعت توسط حقوقی ها و ... !!!!بازار
سیدرضا قدمگاهی پنج شنبه 30 خرداد 1398-17:58 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین